Payday loans
slide show
Institute for Leadership,
Innovations
and Development
Проект "Мережа Національних Еразмус+ офісів та Національних команд експертів з реформування вищої освіти" PDF

Мережа Національних Еразмус+ офісів та Національних команд експертів з реформування вищої освіти (проект ЄС за підтримки програми Еразмус+).

Координатор: Виконавче агенство ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури у співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні

Бенефіціар: Міністерство освіти і науки Україні
Фінансування: Європейський Союз
Термін діяльності: 2018-2020 р.

Грант ЄС: 789433.86 євро

Загальна діяльність

Проект «Національний Еразмус+ Офіс в Україні» (НЕО) у тісній співпраці з Представництвом ЄС в Україні забезпечує допомогу та підтримку Виконавчому агентству з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) щодо запровадження в Україні Програм ТЕМПУС, ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти. НЕО досліджує розвиток вищої освіти в Україні та інших сфер освіти у разі потреби.

У співпраці з Представництвом ЄС в Україні, НЕО є контактним центром для всіх зацікавлених потенційних учасників, бенефіціарів і стейкхолдерів щодо заходів ЕАСЕА та Європейської Комісії в сфері (вищої) освіти.

Мандат Національного Еразмус+ офісу в Україні в рамках Програми ЕРАЗМУС+ включає заходи спрямовані на підтримку, популяризацію, моніторинг та поширення інформації про Програму, зокрема у сфері вищої освіти у співпраці з іншими країнами-партнерами (Ключові напрями діяльності КА1, КА2, КА3).

Цільові групи

 • бенефіціари Програми ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти в Україні: вищі навчальні заклади, викладачі та студенти, громадянське суспільство, неурядові організації, підприємства, академічні, професійні, студентські об’єднання та асоціації, професійні організації, науково-дослідницькі установи, заклади професійної освіти, а також інші стейкхолдери, які мають право брати участь у конкурсах Програми ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти;
 • національні органи державної влади, відповідальні за вищу освіти, та їх установи;
 • потенційні апліканти, грантоотримувачі, бенефіціари та інші стейкхолдери у сфері вищої освіти в Україні;
 • інші НЕО, передусім країн регіону Східного партнерства, та Національні агентства держав Програми ЕРАЗМУС+, з якими співпрацює НЕО з метою пошуку партнерів, обміну кращим досвідом і проведення спільних заходів.

НЕО співпрацює з контактною особою Напряму Марії Кюрі-Складовської задля посилення синергії між програмами ГОРИЗОНТ 2020 та ЕРАЗМУС+.

Загальна мета

Поширення інформації про Програму ЄС ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти та її популяризація, а також посилення впливу міжнародного компоненту Програми через ефективне запровадження освітніх проектів ЕРАЗМУС+ в Україні.

Завдання

Забезпечення допомоги та підтримки Європейській Комісії, Виконавчому агентству з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА), Представництву ЄС в Україні та національними органам державної влади, вищим навчальним закладам України в запровадженні міжнародної складової Програми ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти. Здійснення моніторингу та забезпечення підтримки щодо запровадження та поширення результатів поточних проектів освітньої Програми ТЕМПУС IV (2007-2013 рр.) в Україні.

Напрями Програми ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти – міжнародний компонент:

КЛЮЧОВИЙ НАПРЯМ 1 ( ERASMUS+ КА 1):

 • Кредитна мобільність (колишня Програма ЕРАЗМУС) – координується Національними агентствами країн – членів Програми.
 • Ступенева мобільність: спільні магістерські програми (включно з поточними докторськими та магістерськими програмами колишньої Програми ЕРАЗМУС МУНДУС) – координується ЕАСЕА.

КЛЮЧОВИЙ НАПРЯМ ДІЯЛЬНОСТІ 2 ( ERASMUS+ КА 2):

 • Розвиток потенціалу вищої освіти: CBHE (колишня Програма ТЕМПУС).
 • Альянси знань і Стратегічні партнерства.

КЛЮЧОВИЙ НАПРЯМ ДІЯЛЬНОСТІ 3 (ERASMUS+ КА 3):

 • Національна команда експертів з реформування вищої освіти.
 • Діалог між Європейською Комісією та Україною.
 • Дослідження за запитом ЕАСЕА.
 • Регіональні спілки Асоціації випускників ЕРАЗМУС+.

КЛЮЧОВИЙ НАПРЯМ ДІЯЛЬНОСТІ – ERASMUS+ ЖАН МОНЕ

ІНШІ ЗАХОДИ ДЛЯ УКРАЇНИ

Детальніше про Програму ЕРАЗМУС+:

Очікувані результати:

 • Всебічна обізнаність освітянської громадськості та широкого суспільного загалу щодо можливостей Програми ЕРАЗМУС+ у сфері вищої освіти.
 • Якісна консультативна допомога потенційним учасникам, аплікантам і бенефіціарам.
 • Експертна оцінка та консультування для ЕАСЕА і Європейської Комісії щодо проектних заявок на етапі відбору.
 • Моніторинг поточних проектів ЕРАЗМУС+ в Україні та поширення результатів проектів (включаючи діючі проекти Програми ТЕМПУС IV).
 • Забезпечення якісної діяльності Національної команди експертів з реформування вищої освіти (HERE) в Україні.
 • Формування, згуртування та підтримка життєдіяльності спільноти Програми ЕРАЗМУС+ у співпраці з Європейською Комісією, Представництвом ЄС в Україні та національними органами державної влади.
 • Поширення інформації про ініціативи ЄС у сфері вищої освіти, їх візуальна презентація та популяризація в Україні.

Веб-сайт проекту і контакти: www.erasmusplus.org.ua

Готуються документи для проведення реєстрації проекту у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

 

NTO in Ukraine


ILID Projects

project

ILID

ILIDlogo-w165

Institute for Leadership, Innovations and Development

Mision / Vision

"Genius Temporis"

MISSION – To strengthen professional and organizational leadership and development of governance, management and education by implementation of innovations.

VISION – «ILID» – leader in implementation of innovations for professional and organizational development of governance, management and education.

leadrship

Through LEARNING to INNOVATIONS,
through INNOVATIONS to DEVELOPMENT,
through DEVELOPMENT to LEADERSHIP!

 

Home Active Projects Проект "Мережа Національних Еразмус+ офісів та Національних команд експертів з реформування вищої освіти"