Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Проекти "Національний Еразмус+ офіс в Україні" та "Національна команда експертів з реформування вищої освіти" PDF

Координатор: Виконавче агенство ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури у співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні

Бенефіціар: Міністерство освіти і науки Україні
Фінансування: Європейський Союз
Термін діяльності: 2015-2017 р.

Грант ЄС: 527061,67 євро
Мета: Підвищення ефективності та значущості освітініх проектів Програми Еразмус+ в Україні, посилення їх впливу на національну систему вищої освіти шляхом надання допомоги установам і закладам освіти в запровадженні та реалізації освітніх програм Європейського Союзу.

Цільова аудиторія: вищі навчальні заклади
Результати:

  • Інформаційні дні освітніх програм Європейського Союзу
  • Промоційно-інформаційні матеріали
  • Консультації
  • Розповсюдження інформації через ЗМІ
  • Підтримка діяльності Національної команди експертів з реформування вищої освіти
  • Моніторинг і підтримка освітніх проектів
  • Оцінювання проектних заявок
  • Моніторингові дослідження щодо розвитку вищої освіти в Україні
  • Проведення заходів Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури в Україні

Діяльність та заходи в рамках проекту на веб-сайті проекту: www.erasmusplus.org.ua

Проект офіційно зареєстровано в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України в березні 2015 р.

У період 2015-2017 рр. Національний Еразмус+ офіс в Україні на підтримку діяльності Національної команди експертів з реформування вищої освіти координував виконання окремого проекту  ЄС "Національна команда експертів з реформування вищої освіти".

Грант ЄС складає: на 2015 р - 29578,00 євро; на 2016-2017 - 68142,00 євро. Обидва проекти офіційно зареєстровано в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України в березні 2015 р та лютому 2016 р. Всі звіти щопіврічно подавались до головного бенефіціара - Міністерства освіти і науки України.

Веб-сторінка Національної команди експертів з реформування вищої освіти та вся діяльність команди висвітлюється за просиланням: http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka3-pidtrymka-reform/natsionalna-komanda-ekspertiv-here.html

Проекти Національний Еразмус+ офіс в Україні та Національна команда експертів розбудовують потенціал закладів вищої освіти задля активної участі в конкурсах та ефективної реалізації проектів програми Еразмус+ на підтримку реформ у сфері вищої освіти на запровадження положень Болонського процесу, на виконання Закону України "Про вищу освіту" і в рамках Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС.

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

leadrship

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home Завершені проекти Проекти "Національний Еразмус+ офіс в Україні" та "Національна команда експертів з реформування вищої освіти"