Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Дні Європи в Україні PDF

Делегація Європейської Комісії разом з посольствами країн ЄС та країн-кандидатів підготували різні заходи та зробили свій внесок до святкування цього громадського свята у Києві.

13 травня 15 травня тривали дебати в університетах Києва, в яких взяли участь посли країн ЄС та студенти. На цих дебатах обговорювались такі питання, як відносини між ЄС та Україною.

Представництво Європейської Комісії в Україні традиційно бере участь у щорічному святкуванні Дня Європи в Києві, яке проходить на Хрещатику в форматі Європейського містечка (з 14.00 до 17.00).
До свята долучилась команда НТО в Україні, було представлено матеріали європейських освітніх програм.

В офіційному відкритті свята, що відбулось 16 травня o 15.00 напроти будівлі київської міської адміністрації на Хрещатику, взяли участь голова Представництва Європейської Комісії в Україні Жозе Мануел Пінту Тейшейра та посли країн-членів ЄС. Гості свята почули та побачили відео-звернення президента Європейської Комісії Жозе Мануела Баррозу до українських громадян. Після чого посли країн-членів ЄС вручили нагороди переможцям конкурсу дитячого малюнку, організованого київською міською владою.

Серед особливих заходів, організованих Європейською Комісією в Києві у цьому році – публічні дебати, за участю послів країн-членів ЄС (Німеччина, Нідерланди, Великобританія, Угорщина, Франція, Литва, Європейська Комісія) та високопосадовців України (о 15.30). Дискусії присвячені актуальним аспектам відносин ЄС та України.

Посольства країн-членів ЄС та країн-кандидатів, провели курси з вивчення європейських національних мов. Загалом проведено курси з 21 європейської мови.

На закінчення святкувань, відбудеться Фестиваль європейського кіно (3-9 червня), в рамках якого, у київських кінотеатрах "Україна" та "Київ" буде показано 17 європейських кінострічок.

Одночасно з участю в святкуванні Дня Європи в Києві, Представництво Європейської Комісії в Україні, в співробітництві з обласними та міськими адміністраціями відповідних міст, проводить святкування у Тернополі (23 травня) та Кривому Розі (30 травня). Представники Європейської Комісії в Україні братимуть також участь у святкуванні в Івано-Франківську (22 травня), у Луцьку (24 травня) та у Сімферополю (6 червня).

Контактна особа:

Давід Стулік

Представництво Європейської Комісії в Україні

Тел.: +380-96-438.03.24

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home