Payday loans
slide show
Institute for Leadership,
Innovations
and Development
Дні Європи в Україні PDF

Делегація Європейської Комісії разом з посольствами країн ЄС та країн-кандидатів підготували різні заходи та зробили свій внесок до святкування цього громадського свята у Києві.

13 травня 15 травня тривали дебати в університетах Києва, в яких взяли участь посли країн ЄС та студенти. На цих дебатах обговорювались такі питання, як відносини між ЄС та Україною.

Представництво Європейської Комісії в Україні традиційно бере участь у щорічному святкуванні Дня Європи в Києві, яке проходить на Хрещатику в форматі Європейського містечка (з 14.00 до 17.00).
До свята долучилась команда НТО в Україні, було представлено матеріали європейських освітніх програм.

В офіційному відкритті свята, що відбулось 16 травня o 15.00 напроти будівлі київської міської адміністрації на Хрещатику, взяли участь голова Представництва Європейської Комісії в Україні Жозе Мануел Пінту Тейшейра та посли країн-членів ЄС. Гості свята почули та побачили відео-звернення президента Європейської Комісії Жозе Мануела Баррозу до українських громадян. Після чого посли країн-членів ЄС вручили нагороди переможцям конкурсу дитячого малюнку, організованого київською міською владою.

Серед особливих заходів, організованих Європейською Комісією в Києві у цьому році – публічні дебати, за участю послів країн-членів ЄС (Німеччина, Нідерланди, Великобританія, Угорщина, Франція, Литва, Європейська Комісія) та високопосадовців України (о 15.30). Дискусії присвячені актуальним аспектам відносин ЄС та України.

Посольства країн-членів ЄС та країн-кандидатів, провели курси з вивчення європейських національних мов. Загалом проведено курси з 21 європейської мови.

На закінчення святкувань, відбудеться Фестиваль європейського кіно (3-9 червня), в рамках якого, у київських кінотеатрах "Україна" та "Київ" буде показано 17 європейських кінострічок.

Одночасно з участю в святкуванні Дня Європи в Києві, Представництво Європейської Комісії в Україні, в співробітництві з обласними та міськими адміністраціями відповідних міст, проводить святкування у Тернополі (23 травня) та Кривому Розі (30 травня). Представники Європейської Комісії в Україні братимуть також участь у святкуванні в Івано-Франківську (22 травня), у Луцьку (24 травня) та у Сімферополю (6 червня).

Контактна особа:

Давід Стулік

Представництво Європейської Комісії в Україні

Тел.: +380-96-438.03.24

 

NEO in Ukraine

160x49

banner_tempus

ILID Projects

project

ILID

ILIDlogo-w165

Institute for Leadership, Innovations and Development

Mision / Vision

"Genius Temporis"

MISSION – To strengthen professional and organizational leadership and development of governance, management and education by implementation of innovations.

VISION – «ILID» – leader in implementation of innovations for professional and organizational development of governance, management and education.

ILID focus: educational and transformational leadership, open and inclusive education, good governance.

growth-arrow

Through LEARNING to INNOVATIONS,
through INNOVATIONS to DEVELOPMENT,
through DEVELOPMENT to LEADERSHIP!

 

Home