Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Проект "Національний Темпус-офіс в Україні" PDF
Проект "Національний Темпус-офіс в Україні"

Координатор: Виконавче агенство ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури у співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні

Бенефіціар: Міністерство освіти і науки Україні
Фінансування: Європейська Комісія
Термін діяльності: 2009-2010; 2011-2014 р.

Грант ЄС: 2011-2014 р. 699775, 91 євро

Мета: Підвищення ефективності та значущості освітініх проектів Програми Темпус в Україні, посилення їх впливу на національну систему вищої освіти шляхом надання допомоги установам і закладам освіти в запровадженні та реалізації освітніх програм Європейського Союзу.

 

Цільова аудиторія: вищі навчальні заклади
Результати:

  • Інформаційні дні освітніх програм Європейського Союзу
  • Промоційно-інформаційні матеріали
  • Консультації
  • Розповсюдження інформації через ЗМІ та освітні портали
  • Підтримка діяльності Національної команди експертів з реформування вищої освіти
  • Моніторинг і підтримка освітніх проектів
  • Оцінювання проектних заявок
  • Моніторингові дослідження щодо розвитку вищої освіти в Україні
  • Проведення заходів Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури в Україні

Веб-сайт проекту: www.tempus.org.ua; з червня 2014 р. - www.erasmusplus.org.ua
Довідково: За результатами відкритого конкурсу, проведеного Генеральним Директоратом Європейської Комісії з питань освіти та культури, Представництвом ЄС в Україні за участі Міністерства освіти і науки України 26 березня 2009 р. було підписано Грантову Угоду між Генеральним Директоратом Європейської Комісії з питань освіти та культури та Громадською організацією «Інститут лідерства, інновацій та розвитку», на виконання проекту «Національний Темпус-офіс в Україні». Термін дії угоди: з 1 березня 2009 р. до 31 грудня 2010 р. За відповідними погодженнями Представництва ЄС в Україні з Міністерством освіти і науки в Україні у грудні 2010 р. підписано нову Грантову угоду терміном з 1 січня 2011 до 31 грудня 2013 р.; у серпні 2013 р. підписано Додаток до Грантової Угоди про продовження терміну до 31 грудня 2014 р. відповідно до Технічного завдання проекту на 2014 р. з березня-квітня 2014 р. змінено назву офісу на Національний Еразмус+ Офіс в Україні (НЕО) та відповідно змінено веб-сайт та е-пошту з червня 2014 р.

 

 

Проект технічної допомоги ЄС «Національний Темпус-офіс в Україні» офіційно зареєстровано в Україні, та проходив постійно перереєстровано в зв'язку з продовженням діяльності, змінами завдань тощо. Всі відповідні звіти подаються до ЕАСЕА, Представництва ЄС в Україні, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Міністерства освіти і науки України щоквартально і щорічно. Міністерство освіти і науки України є бенефіціаром вищезазначених проектів.
За погодженням Представництва ЄС в Україні з Міністерством освіти і науки України, ГО «ІЛІР» у 2014 р. було підтверджено на виконання функцій Національного Еразмус+ офісу в Україні на період діяльності нової програми ЄС Еразмус+ (2015-2020 рр.). В березні 2015 р. - зарееєстровано проект "Національний Еразмус+ офіс в Україні". В лютому 2018 р. готується пакет документів на реєстрацію нового проекту до 2020 р.

 

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

leadrship

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home Діючі проекти Проект "Національний Темпус-офіс в Україні"