Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Cемінар "Можливості для індивідуальної академічної мобільності в рамках програми Еразмус+" (м.Київ)(13.09.16)

13 вересня 2016 р. Національний Еразмус+ офіс за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка проведуть презентаціяю індивідуальних можливостей для навчання, викладання та стажування в рамках програми Еразмус+.

Цільова аудиторія: студенти (бакалаври, магістри, PhD), випускники, викладачі, адміністративний персонал вищих навчальних закладів.

Дата проведення: 13 вересня 2016 р. о 15:00

Місце проведення: м.Київ, вул. Володимирська 60, ауд. 329, головний навчальний корпус Київського національного університету імені Тарса Шевченка.

Мова заходу: українська.

Реєстрація ОБОВ'ЯЗКОВА: за посилання

Програма Еразмус+ у рамках напряму «Навчальна мобільність» надає можливості отримання стипендій на навчальну мобільність студентам (бакалаврам, магістрам, PhD), викладачам, науковцям, випускникам для навчання, стажування, викладання, підвищення кваліфікації тощо.

Спікери заходу:

Іванна АТАМАНЧУК - менеджер з програм мобільності Національного Еразмус+ офісу в Україні. Презентація програми Еразмус+ за напрямком «Кредитна мобільність».

Катерина ЖДАНОВА - менеджер з індивідуальних можливостей Національного Еразмус+ офісу в Україні. Презентація програми Еразмус+ за напрямком «Ступенева мобільність».

Світлана БІЛОУС – керівник групи договорів та проектів Відділу міжнародного співробітництва КНУ імені Тараса Шевченка. Презентація програм Еразмус+ для студентів, аспірантів, викладачів та співробітників Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Випускники програми Еразмус+ поділяться досвідом навчання/стажування за кордоном.

Організатори заходу: Відділ академічної мобільності Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Контакти:
+38 (044) 239-32-85 - Данильченко Оксана Юріївна, організатор, модератор заходу, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Ковальчук Оксана Сергіївна, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .uа
Гуренко Ольга Василівна, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .uа

До зустрічі на заході!

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home