Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Семінар «Можливості для індивідуальної академічної мобільності в рамках програми Еразмус+» (м.Запоріжжя) (06.06.16)

Національний Еразмус+ офіс в Україні у тісній співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та Виконавчим агентством ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (Брюссель), спільно із Запорізьким національним технічним університетом провів 6 червня 2016 р. семінар «Можливості для індивідуальної академічної мобільності в рамках Програми ЄС Еразмус+».

Семінар щодо можливостей академічної мобільності в рамках Програми Еразмус+ включав дві сесії: для вищих навчальних закладів щодо міжуніверситетської співпраці, та для студентів, викладачів, адміністративного персоналу щодо індивідуальних можливостей, отримання стипендій на навчання, стажування, підвищення кваліфікацій. В своїй презентації представник НЕО в Україні ознайомив учасників заходу з інформацією про особливості навчання за кредитною та ступеневою мобільністю, зокрема за спільними магістерськими та докторськими (PhD) програмами Еразмус+, отримання стипендій на навчання, викладання, стажування.

Захід відвідало 50 предстаників студентсва, викладацького та адміністративного персоналу вищих навчальних закладів м. Запоріжжя.

Деталі щодо організації проектів академічної мобільності за посиланням: http://www.erasmusplus.org.ua/erasmus/ka1-navchalna-mobilnist/konkursy/kredytna-mobilnist.html

Деталі щодо індивідуальних можливостей в рамках Програми Еразмус+ за посиланням:
- Кредитна мобільність - http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka1-navchalna-mobilnist/indyvidualni-hranty/kredytna-mobilnist.html
- Ступенева мобільність - http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka1-navchalna-mobilnist/indyvidualni-hranty/stupeneva-mobilnist.html

 

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home