Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Освітня зустріч “Можливості фінансування наукових досліджень” (15.04.2016)

15 квітня 2016 р. м.Київ. Команда Національного Еразмус+ офісу в Україні (Проект ЄС) та Офісу Програми Фулбрайт взяли участь у зустрічі “Можливості фінансування наукових досліджень”, яка була організована Інститутом Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці (ІМАНС).

Мета заходу: забезпечення функціонування комунікативної платформи для обміну інформацією, що сприятиме підвищенню академічної мобільності науковців на арені міжнародної освіти.

Детальніше...
 
Завершив роботу дводенний Всеукраїнський семінар «Міжнародні освітні програми і мобільність»

13-14 квітня 2016 р. в приміщенні Київського Національного університету імені Тараса Шевченка відбувся Всеукраїнський семінар «Міжнародні освітні програми і мобільність» за участю представників всеукраїнських, загальноєвропейських та міжнародних освітньо-наукових, громадських організацій, представництв, ресурсних центрів для випускників, недержавних закладів з експериментальним підходом до навчання за креативними спеціальностями.

На семінарі було обговорено актуальні для майбутніх випускників питання та поради щодо можливостей навчання та стажування за кордоном і майбутнього працевлаштування.

Детальніше...
 
Нагадуємо проектам Темпус IV Структурних заходів про рекомендації щодо запровадження проектів

20 листопада 2015 р. Міністерство освіти і науки України, Національний Еразмус+ офіс в Україні та Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА, Брюссель) провели семінар-презентацію «Розбудова потенціалу вищої освіти в проектах Структурних заходів: актуальні результати» для учасників проектів Програми ЄС Темпус IV (2010-2016 рр.), що відбувся в Міністерстві освіти і науки України.
Мета заходу: презентація актуальних результатів проектів Програми ЄС Темпус IV – Структурні заходи щодо розвитку потенціалу вищої освіти представниками вищих навчальних закладів України, а також обговорення перспектив запровадження цих результатів на національному рівні за підтримки Міністерства освіти і науки України.

У заході взяли участь виконавці проектів Темпус із 23-х вищих навчальних закладів з усіх регіонів України, представники Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА), Міністерства освіти і науки України (МОНУ), Національного Еразмус+ офісу в Україні (НЕО), Національної команди експертів з реформування вищої освіти.

Детальніше...
 


Сторінка 31 з 72

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home