Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Facebook-live «Підтримка тимчасово переміщених студентів та учнів з України в школах і закладах освіти у Європі» (29.09.2022 р.)

29 вересня 2022 р. Eurydice за участі Національного Еразмус+ офісу в Україні провели Facebook-live щодо підтримки тимчасово переміщених студентів та учнів з України в школах і закладах освіти у Європі. Захід відбувся за результатами опублікованих звітів Eurydice: Supporting refugee learners from Ukraine in schools in Europe 2022 та Supporting refugee learners from Ukraine in higher education in Europe 2022. Автори двох звітів разом із Національним Еразмус+ офісом в Україні обговорили отримані результати та актуальні виклики.

Детальніше...
 
Участь у конференції Європейської асоціації міжнародної освіти (13-16.09.2022, Барселона)

13-16 вересня 2022 року в місті Барселона (Королівство Іспанія) відбулась щорічна конференція Європейської асоціації міжнародної освіти (European Association for International Education (EAIE)). Під час заходу сфера вищої освіти України відзначена премією «EAIE-2022» у категорії «Візія та лідерство» від Європейської асоціації міжнародної освіти (EAIE).

Детальніше...
 
Семінар «Можливості Програми Європейського Союзу Еразмус+ для НАПН України» (06.09.2022 р.)

6 вересня 2022 р. у НАПН України відбувся семінар «Можливості Програми Європейського Союзу Еразмус+ для НАПН України». Організаторами заходу виступили Національна академія педагогічних наук України та Національний Еразмус+ офіс в Україні у межах реалізації Меморандуму про співпрацю.

У семінарі, що відбувся в змішаному режимі онлайн і офлайн, взяли участь близько 140 представників наукових установ та університету НАПН України.

Детальніше...
 


Сторінка 4 з 177

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home