Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Скайп-сесія в рамках проєкту CBHE: MultiEd (14.02.2020, Київ-Запоріжжя)
12-14 лютого 2020 р. у Запорізькому національному університеті відбулася перша робоча зустріч (kick-off meeting) у межах реалізації проєкту «Foreign Language Teacher Training Capacity Development as a Way to Ukraine's Multilingual Education and European Integration» програми Erasmus+: КА2 – розвиток потенціалу вищої освіти (610427-EE-2019-EPPKA2-CBHE-JP).
Детальніше...
 
Участь у Creative Spark Policy Forum (13.02.2020, м. Київ) - синергія
13 лютого 2020 року у м. Київ відбувся Ukraine Creative Spark Policy Forum 2020 - Вища освіта та бізнес-компетентності для креативних індустрій. Організатором заходу виступила Британська Рада в Україні.

Форум став майданчиком для формування стратегічних підходів до розвитку українськими закладами вищої освіти бізнес-компетентностей для потреб креативних індустрій.

Детальніше...
 
Засідання сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України (06.02.2020, м. Київ)

6 лютого 2020 р. представник Національного Еразмус+ офісу в Україні Жанна Таланова взяла участь у засіданні сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України. На засіданні було презентовано проєкти стандартів вищої освіти та розглянуто зміни до Методичних рекомендацій з розроблення стандартів вищої освіти.

 


Сторінка 4 з 83

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home