Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Відеозапис інфосесії у сфері освіти: пріоритети Програми ЄС Еразмус+ 2022 (01.12.2021р.)

Шановні партнери!

Щиро дякуємо кожному хто долучився до нас 1 грудня 2021 р. до он-лайн Інформаційної сесії спільно з Представництвом ЄС в Україні, Європейським виконавчим агентством з питань освіти і культури та Міністерством освіти і науки України щодо пріоритетів підготовки проєктів у сфері освіти і участі в конкурсах Програми ЄС Еразмус+: проєкти академічної (кредитної) мобільності, співпраця між організаціями та інституціями і Жан Моне: Міжнародна мобільність, Віртуальні обміни, Спільні магістерські програми Еразмус Мундус, Розбудова потенціалу у сфері вищої освіти (CBHE) та професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти - VET (CBVET), Альянси Європейських університетів, Альянси задля інновацій для ЗВО і VET, Центри професійної майстерності VET, Партнерства співпраці у сфері шкільної освіти, VET, вищої освіти та освіти дорослих та Жан Моне.

Детальніше...
 
Відеозапис інфосесії "Erasmus+ Virtual Exchanges Funding Opportunities" (30.11.21 р.)

30 листопада 2021 р. Європейське агентство з питань освіти і культури провели Інформаційну сесію Еразмус+ "Erasmus+ Virtual Exchanges Funding Opportunities".

Під час сесії всі учасники мали можливість детально дізнатись про можливості напряму та умови нового конкурсу та навчитись працювати з порталом (Funding&Tender opportunities portal) подання заявок.

Детальніше...
 
Відеозапис та інші ресурси Erasmus+ Worlwide Online Seminar (23-25.11.21)

23-25 листопада 2021 р. Європейське агентство з питань освіти і культури провели Erasmus+ Worlwide Online Seminar присвяченому сфері вищої освіти. На заході були представлені можливості Програми ЄС Еразмус+ 2021-2027 рр. (short description) для організацій з різних країн світу. Звертаємо увагу на корисні ресурси, короткий опис напрямів Міжнародного виміру Програми ЄС Еразмус+ - за посиланням тут.

Детальніше...
 


Сторінка 4 з 147

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home