Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
"Інформаційний ярмарок-2016" в Верховній Раді (17-18.05.2016)

17-18.05.2016 р. Програма USAID РАДА у стінах Верховної Ради України провела свій традиційний дводенний "Інформаційний ярмарок-2016" для неурядових організацій та міжнародних донорів. Народні депутати та їхні помічники мали нагоду дізнатися більше про роботу в Україні проектів Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Європейського Союзу, а також організацій громадянського суспільства, здатних надати технічну й експертну допомогу законодавчому органу України. Сорок дві організації, що представлені на ярмарку, пропонують друковані та інші матеріали про свою роботу.

Детальніше...
 
Cемінар "Можливості для індивідуальної академічної мобільності в рамках програми Еразмус+ (м.Рівне)(18.05.16)

18 травня 2016 р. в Національному університеті водного господарства та природокористування (м. Рівне) у рамках святкування "Днів Європи – 2016 в Україні" відбулась презентація Програми ЄС Еразмус+.

Захід відвідало близько 60 представників студенства, випускників, викладачів, андміністративного персоналу вищих навчальних закладів та дослідницьких інститутцій.

Презентація Програми Еразмус+ включала дві сесії: для вищих навчальних закладів щодо міжуніверситетської співпраці, та для студентів, викладачів, адміністративного персоналу щодо індивідуальних навчальних можливостей.

Детальніше...
 
Участь у координаційній зустрічі міжнародних донорів

26 квітня 2016 року представник Національного Еразмус+ офісу в Україні взяв участь у зустрічі міжнародних донорів щодо обговорення досягнень, нагальних завдань та першочергових планів щодо реформування та розвитку системи освіти в Україні. Зустріч відбулась у Посольстві Чеської Республіки за участю представників Представництва ЄС в Україні, посольств Великобританії, Німеччини, Франції, Туреччини, Польщі, Ізраїлю, Агенції США з міжнародного розвитку (USAID), Німецької служби академічних обмінів (DAAD), Програми імені Фулбрайта, проекту PISA (Programme for International Student Assessment), Майкрософт Україна та інш.

Детальніше...
 


Сторінка 30 з 72

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home