Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Участь у координаційній зустрічі міжнародних донорів

26 квітня 2016 року представник Національного Еразмус+ офісу в Україні взяв участь у зустрічі міжнародних донорів щодо обговорення досягнень, нагальних завдань та першочергових планів щодо реформування та розвитку системи освіти в Україні. Зустріч відбулась у Посольстві Чеської Республіки за участю представників Представництва ЄС в Україні, посольств Великобританії, Німеччини, Франції, Туреччини, Польщі, Ізраїлю, Агенції США з міжнародного розвитку (USAID), Німецької служби академічних обмінів (DAAD), Програми імені Фулбрайта, проекту PISA (Programme for International Student Assessment), Майкрософт Україна та інш.

Детальніше...
 
Освітня зустріч “Можливості фінансування наукових досліджень” (15.04.2016)

15 квітня 2016 р. м.Київ. Команда Національного Еразмус+ офісу в Україні (Проект ЄС) та Офісу Програми Фулбрайт взяли участь у зустрічі “Можливості фінансування наукових досліджень”, яка була організована Інститутом Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці (ІМАНС).

Мета заходу: забезпечення функціонування комунікативної платформи для обміну інформацією, що сприятиме підвищенню академічної мобільності науковців на арені міжнародної освіти.

Детальніше...
 
Завершив роботу дводенний Всеукраїнський семінар «Міжнародні освітні програми і мобільність»

13-14 квітня 2016 р. в приміщенні Київського Національного університету імені Тараса Шевченка відбувся Всеукраїнський семінар «Міжнародні освітні програми і мобільність» за участю представників всеукраїнських, загальноєвропейських та міжнародних освітньо-наукових, громадських організацій, представництв, ресурсних центрів для випускників, недержавних закладів з експериментальним підходом до навчання за креативними спеціальностями.

На семінарі було обговорено актуальні для майбутніх випускників питання та поради щодо можливостей навчання та стажування за кордоном і майбутнього працевлаштування.

Детальніше...
 


Сторінка 30 з 72

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home