Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Семінар «Можливості для індивідуальної академічної мобільності в рамках програми Еразмус+» (м.Запоріжжя) (06.06.16)

Національний Еразмус+ офіс в Україні у тісній співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та Виконавчим агентством ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (Брюссель), спільно із Запорізьким національним технічним університетом провів 6 червня 2016 р. семінар «Можливості для індивідуальної академічної мобільності в рамках Програми ЄС Еразмус+».

Семінар щодо можливостей академічної мобільності в рамках Програми Еразмус+ включав дві сесії: для вищих навчальних закладів щодо міжуніверситетської співпраці, та для студентів, викладачів, адміністративного персоналу щодо індивідуальних можливостей, отримання стипендій на навчання, стажування, підвищення кваліфікацій. В своїй презентації представник НЕО в Україні ознайомив учасників заходу з інформацією про особливості навчання за кредитною та ступеневою мобільністю, зокрема за спільними магістерськими та докторськими (PhD) програмами Еразмус+, отримання стипендій на навчання, викладання, стажування.

Детальніше...
 
"Інформаційний ярмарок-2016" в Верховній Раді (17-18.05.2016)

17-18.05.2016 р. Програма USAID РАДА у стінах Верховної Ради України провела свій традиційний дводенний "Інформаційний ярмарок-2016" для неурядових організацій та міжнародних донорів. Народні депутати та їхні помічники мали нагоду дізнатися більше про роботу в Україні проектів Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Європейського Союзу, а також організацій громадянського суспільства, здатних надати технічну й експертну допомогу законодавчому органу України. Сорок дві організації, що представлені на ярмарку, пропонують друковані та інші матеріали про свою роботу.

Детальніше...
 
Cемінар "Можливості для індивідуальної академічної мобільності в рамках програми Еразмус+ (м.Рівне)(18.05.16)

18 травня 2016 р. в Національному університеті водного господарства та природокористування (м. Рівне) у рамках святкування "Днів Європи – 2016 в Україні" відбулась презентація Програми ЄС Еразмус+.

Захід відвідало близько 60 представників студенства, випускників, викладачів, андміністративного персоналу вищих навчальних закладів та дослідницьких інститутцій.

Презентація Програми Еразмус+ включала дві сесії: для вищих навчальних закладів щодо міжуніверситетської співпраці, та для студентів, викладачів, адміністративного персоналу щодо індивідуальних навчальних можливостей.

Детальніше...
 


Сторінка 29 з 72

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home