Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Семінар «Можливості для індивідуальної академічної мобільності в рамках програми Еразмус+» (м. Кривий Ріг) (07.06.16)

Національний Еразмус+ офіс в Україні у тісній співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та Виконавчим агентством ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (Брюссель), спільно із Криворізьким національним університетом провів 7 червня 2016 р. семінар «Можливості для індивідуальної академічної мобільності в рамках Програми ЄС Еразмус+».

Семінар щодо можливостей академічної мобільності в рамках Програми Еразмус+ включав дві сесії: для вищих навчальних закладів щодо міжуніверситетської співпраці, та для студентів, викладачів, адміністративного персоналу щодо індивідуальних можливостей, отримання стипендій на навчання, стажування, підвищення кваліфікацій. В своїй презентації представник НЕО в Україні ознайомив учасників заходу з інформацією про особливості навчання за кредитною та ступеневою мобільністю, зокрема за спільними магістерськими та докторськими (PhD) програмами Еразмус+, отримання стипендій на навчання, викладання, стажування.

Детальніше...
 
Семінар «Можливості для індивідуальної академічної мобільності в рамках програми Еразмус+» (м.Запоріжжя) (06.06.16)

Національний Еразмус+ офіс в Україні у тісній співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та Виконавчим агентством ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (Брюссель), спільно із Запорізьким національним технічним університетом провів 6 червня 2016 р. семінар «Можливості для індивідуальної академічної мобільності в рамках Програми ЄС Еразмус+».

Семінар щодо можливостей академічної мобільності в рамках Програми Еразмус+ включав дві сесії: для вищих навчальних закладів щодо міжуніверситетської співпраці, та для студентів, викладачів, адміністративного персоналу щодо індивідуальних можливостей, отримання стипендій на навчання, стажування, підвищення кваліфікацій. В своїй презентації представник НЕО в Україні ознайомив учасників заходу з інформацією про особливості навчання за кредитною та ступеневою мобільністю, зокрема за спільними магістерськими та докторськими (PhD) програмами Еразмус+, отримання стипендій на навчання, викладання, стажування.

Детальніше...
 
"Інформаційний ярмарок-2016" в Верховній Раді (17-18.05.2016)

17-18.05.2016 р. Програма USAID РАДА у стінах Верховної Ради України провела свій традиційний дводенний "Інформаційний ярмарок-2016" для неурядових організацій та міжнародних донорів. Народні депутати та їхні помічники мали нагоду дізнатися більше про роботу в Україні проектів Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Європейського Союзу, а також організацій громадянського суспільства, здатних надати технічну й експертну допомогу законодавчому органу України. Сорок дві організації, що представлені на ярмарку, пропонують друковані та інші матеріали про свою роботу.

Деталі: http://www.radaprogram.org/radanews/usaid-rada-provodyt-u-verhovniy-radi-dvodennyy-informaciynyy-yarmarok-2016

Під час заходу команда проекту ЄС "Національний Еразмус+ офіс в Україні" презентував можливості участі в програмі Еразмус+ та напрацювання Національної команди експертів з реформування вищої освіти. Також були представлені ліфлети і матеріали проектів Темпус IV, які реалізують вищі навчальні заклади України.

 


Сторінка 28 з 71

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home