Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Презентація лекції-дискусії «Освітні програми ЄС: можливості для студентів та викладачів» (5.04.17, о 10.00 м.Дніпро)

5 квітня 2017 р. о 10:00 Представництво Європейського Союзу в Україні та Національний Еразмус+ офіс в Україні у співпраці з Національним університетом імені Олеся Гончара провели зустріч-дискусію щодо освітніх програм ЄС для представників вищих навчальних закладів Дніпра та області: студентів, викладачів, науковців та всіх охочих.

Детальніше...
 
Презентація Еразмус+ в рамках зустрічі координаторів Інформаційних центрів ЄС з різних регіонів України (29-30.03.17,м.Львів)

Упродовж 29-30 березня 2017 р. в м. Львів на базі Інформаційного центру ЄС при ЛНУ ім. Івана Франка відбувалася щорічна зустріч координаторів Інформаційних центрів Європейського Союзу в Україні.

Детальніше...
 
Інформаційний день «Можливості програми ЄС Еразмус+ для ВНЗ та студентів, випускників, викладачів та адміністративного персоналу» (30.03.17, м. Львів)

30 березня 2017 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно із Львівською національною академією мистецтв провели Інформаційний день «Можливості Програми ЄС Еразмус+ для ВНЗ та студентів, випускників, викладачів та адміністративного персоналу».

В рамках Інфодня щодо можливостей Програми Еразмус+, менеджер з індивідуальних можливостей Катерина ЖДАНОВА провела 2 сесії для викладачів та представників адміністративного персоналу ВНЗ щодо створення та реалізації проектів з в рамках Програми Еразмус+ напрям КА1 (навчальна мобільність); напрям КА2 (Проекти співпраці: розвиток потенціалу вищої освіти); Жан Моне; та для студентів (бакалавр, магістр, аспірант), що зацікавлені в можливостях академічної мобільності в рамках Програми Еразмус+ (Міжнародна кредитна мобільність за обміном, Ступенева мобільність на спільні магістерські та PhD програми).

Детальніше...
 


Сторінка 28 з 76

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home