Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Презентації Інформаційного семінару програми Еразмус+ та HelpDesk для університетів (5.04.2017, о 14.00, м.Дніпро)

5 квітня 2017 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні у співпраці з Дніпропетровським національним університетом залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна провели Інформаційний семінар програми Еразмус+ та HelpDesk для вищих навчальних закладів щодо особливостей участі організацій в конкурсах програми Еразмус+ та специфіки реалізації проектів відповідно до правил донора та в рамках національного законодавства України. Семінар зібрав організації, які є потенційними учасниками і виконавцями поточних проектів.

 

Детальніше...
 
Презентація лекції-дискусії «Освітні програми ЄС: можливості для студентів та викладачів» (5.04.17, о 10.00 м.Дніпро)

5 квітня 2017 р. о 10:00 Представництво Європейського Союзу в Україні та Національний Еразмус+ офіс в Україні у співпраці з Національним університетом імені Олеся Гончара провели зустріч-дискусію щодо освітніх програм ЄС для представників вищих навчальних закладів Дніпра та області: студентів, викладачів, науковців та всіх охочих.

Детальніше...
 
Презентація Еразмус+ в рамках зустрічі координаторів Інформаційних центрів ЄС з різних регіонів України (29-30.03.17,м.Львів)

Упродовж 29-30 березня 2017 р. в м. Львів на базі Інформаційного центру ЄС при ЛНУ ім. Івана Франка відбувалася щорічна зустріч координаторів Інформаційних центрів Європейського Союзу в Україні.

Детальніше...
 


Сторінка 25 з 73

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home