Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Матеріали та відеозапис Інформаційних днів Erasmus+ “Підтримка ЄС для української молоді” (7/12/2017)

7 грудня 2017 р. в Українському національному інформаційному агентстві “Укрінформ” відбувся Інформаційний день Програми Еразмус+ «Підтримка ЄС для української молоді», організований Виконавчим агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА), Представництвом Європейського Союзу в Україні, Міністерством молоді та спорту України, Національним Еразмус+ офісом в Україні та Центром Європейських ініціатив.

Детальніше...
 
Інформаційна сесія «Можливості Програми ЄС Еразмус+ для навчання» (18.10.17, м. Харків)

Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з EU OPEN Neighbourhood Programme та Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого 18 жовтня 2017 р. о 14:00 провели Інформаційну сесію «Можливості Програми ЄС Еразмус+ для навчання». У заході взяли участь студенти та випускники, працівники закладів вищої освіти м. Харків. Учасники заходу мали змогу ознайомитись із особливостями участі у програмі Еразмус+ для навчання за кредитною та ступеневою мобільностями, обговорити особливості участі у конкурсі з відбору на навчання, викладання та стажування, а також безпосередньо перебування у партнерських європейських університетах.

 
Презентація Програми Еразмус+ в рамках Фестивалю освітнього лідерства "CLEVER" (23.09.17, м. Київ)

23 вересня 2017 р., з 10:00 до 17:30 в приміщенні Київського університету імені Бориса Грінченка (вул. Маршала Тимошенка, 13б) відбувся Фестиваль освітнього лідерства "Clever". Захід ставив на меті висвітлити питання лідерства в освіті, створення креативної команди та розбудови нової комунікації зі студентами.

В межах фестивалю було проведено:

- панельна дискусія «Який педагог потрібен сьогодні?» із залученням представників влади, адміністрації закладів вищої освіти, викладачів та студентів;

- три лінійки майстер-класів від тренерів-практиків:
1) Освітнє лідерство: починаємо з себе.
(тематика майстер-класів зорієнтована на особистості викладача, питаннях його особистісного розвитку, профілактики професійного вигорання, збереженні психічного здоров'я тощо);

Детальніше...
 


Сторінка 24 з 76

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home