Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Тренінгова скайп-сесія «Особливості та рекомендації з підготовки проектних заявок за напрямом Програми ЄС Еразмус+ Жан Моне» (22.01.19, Київ - Львів)

img7272

22 січня 2019 р. відбулася скайп-сесія «Особливості та рекомендації з підготовки проектних заявок за напрямом Програми ЄС Еразмус+ Жан Моне». Захід було проведено спільно з Центром міжнародної освіти Національного університету «Львівська політехніка» на запит викладачів та науковців університету.

У скайп-сесії взяли участь понад 20 викладачів, науковців та працівників Львівської Політехніки.

Детальніше...
 
Тренінгова скайп-сесія «Рекомендації з підготовки проектних заявок за напрямом Програми ЄС Еразмус+ Жан Моне Модуль» (17.01.19, Київ - Чернігів)


JM page1

17 січня 2019 р. відбулася тренінгова скайп-сесія «Рекомендації з підготовки проектних заявок за напрямом Програми ЄС Еразмус+ Жан Моне Модуль».

Захід було організовано на запит Інформаційного центру ЄС Чернігівського національного технологічного університету. До скайп-сесії долучилися близько 20 представників науково-педагогічного складу різних кафедр та управлінського персоналу університету.

У своїй презентації менеджер НЕО в Україні Петро КРАЙНІК висвітлив важливі принципи підготовки проектних пропозицій за напрямом Жан Моне, зосередив увагу учасників на технічних питаннях із заповнення аплікаційної електронної форми, обов’язкових додатків, а також зупинився на особливостях, що стосуються мінімальних технічних критеріїв підготовки заявок та принципів оцінювання пропозицій та надав відповіді на запитання учасників.

Детальніше...
 
Тренінгова сесія Програми ЄС Еразмус+ за напрямом Жан Моне (16.01.19, м. Київ)

16 01

16 січня 2019 р. у Національному Еразмус+ офісі в Україні відбулася тренінгова сесія за напрямом Жан Моне.

Захід було організовано у співпраці з Центральним інститутом післядипломної педагогічної освіти Університету менеджменту освіти НАПН України. До сесії долучилися 18 слухачів курсів підвищення кваліфікації Інституту – представників Національного авіаційного університету, Київського національного торговельно-економічного університету, Національного університету харчових технологій, Криворізького державного педагогічного університету, Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Державного університету телекомунікацій, ДВНЗ «Університет менеджменту освіти».

Детальніше...
 


Сторінка 23 з 92

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home