Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Семінар з фінансового менеджменту міжнародної проектної діяльності проектів Програми ЄС Еразмус+» (13.02.18, м. Вінниця)


13 лютого 2018 р. в м. Вінниця відбувся семінар щодо особливостей фінансового менеджменту проектів Програми Еразмус+. Захід організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні спільно з Донецьким національним університетом імені Василя Стуса (м. Вінниця) в рамках проекту Британської Ради щодо розбудови потенціалу університетів з інтернаціоналізації вищої освіти.
Детальніше...
 
Тренінгові сесії та семінар у рамках Структурного проекту DocHub Програми Еразмус+ (23-24.01.18, м. Київ)


23-24 січня 2018 р. в Інституті вищої освіти Національної академії педагогічних наук України було проведено семінар і тренінг з розроблення навчальних дисциплін та підготовки їх описів, де взяли участь близько 40 учасників. Заходи відбулися в рамках реалізації проекту Програми ЄС Еразмус+: Розвиток потенціалу вищої освіти - DocHub «Структуризація співпраці щодо аспірантських досліджень, навчання універсальних навичок та академічного письма на регіональному рівні України».
Детальніше...
 
Матеріали презентацій з Міжнародного інформаційного тижня програми Еразмус+ в Україні (6-10 .11.2017)

З 6 по 10 листопада 2017 р. у м. Києві відбувсяМіжнародний Інформаційний тиждень Програми ЄС Еразмус+, що об’єднав представників закладів вищої освіти з різних регіонів України. Організаторами заходів у рамках Інформаційного тижня Програми Еразмус+ виступили Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Представництвом Європейського Союзу в Україні, Виконавчим агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА), Міністерством освіти і науки України у тісній співпраці з Національними агентствами Еразмус+ (Німеччина, Сполучене Королівство), Національним Еразмус+ офісом у Казахстані та закладами вищої освіти – Київським національним лінгвістичним університетом, Університетом «КРОК», Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Київським університетом імені Бориса Грінченка, Національним транспортним університетом.

Детальніше...
 


Сторінка 23 з 76

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home