Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Матеріали презентацій з Міжнародного інформаційного тижня програми Еразмус+ в Україні (6-10 .11.2017)

З 6 по 10 листопада 2017 р. у м. Києві відбувсяМіжнародний Інформаційний тиждень Програми ЄС Еразмус+, що об’єднав представників закладів вищої освіти з різних регіонів України. Організаторами заходів у рамках Інформаційного тижня Програми Еразмус+ виступили Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Представництвом Європейського Союзу в Україні, Виконавчим агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА), Міністерством освіти і науки України у тісній співпраці з Національними агентствами Еразмус+ (Німеччина, Сполучене Королівство), Національним Еразмус+ офісом у Казахстані та закладами вищої освіти – Київським національним лінгвістичним університетом, Університетом «КРОК», Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Київським університетом імені Бориса Грінченка, Національним транспортним університетом.

Детальніше...
 
Матеріали та відеозапис Інформаційних днів Erasmus+ “Підтримка ЄС для української молоді” (7/12/2017)

7 грудня 2017 р. в Українському національному інформаційному агентстві “Укрінформ” відбувся Інформаційний день Програми Еразмус+ «Підтримка ЄС для української молоді», організований Виконавчим агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА), Представництвом Європейського Союзу в Україні, Міністерством молоді та спорту України, Національним Еразмус+ офісом в Україні та Центром Європейських ініціатив.

Детальніше...
 
Інформаційна сесія «Можливості Програми ЄС Еразмус+ для навчання» (18.10.17, м. Харків)

Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з EU OPEN Neighbourhood Programme та Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого 18 жовтня 2017 р. о 14:00 провели Інформаційну сесію «Можливості Програми ЄС Еразмус+ для навчання». У заході взяли участь студенти та випускники, працівники закладів вищої освіти м. Харків. Учасники заходу мали змогу ознайомитись із особливостями участі у програмі Еразмус+ для навчання за кредитною та ступеневою мобільностями, обговорити особливості участі у конкурсі з відбору на навчання, викладання та стажування, а також безпосередньо перебування у партнерських європейських університетах.

 


Сторінка 21 з 73

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home