Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Запрошуємо до участі у роботі семінару-тренінгу «Фандрайзинг. Написання проєктів. Успішні кейси»

Запрошуємо до участі у семінарі-тренінгу «Фандрайзинг. Написання проєктів. Успішні кейси», що вібудеться 6-7 вересня 2020 р. на онлайн платформі Сумського національного аграрного університету.

Детальніше...
 
Святкуємо #ErasmusDays 2020 разом!

Шановна спільното Еразмус+!

Запрошуємо Вас приєднатись до масштабного флешмобу святкування Програми Еразмус+ у 2020 році!

Що для цього потрібно? Організуйте заходи присвячені Програмі ЄС Еразмус+ з 15-17 жовтня 2020 р. та додайте свій івент на карту світу в рамках флешмобу #ErasmusDays!

Детальніше...
 
Круглий стіл «Управління підготовкою викладачів для закладів професійної освіти: узгодження інтересів зацікавлених сторін» у рамках проєкту Erasmus+ PAGOSTE (14-15.09.2020, м. Київ)

14-15 вересня 2020 року у рамках міжнародного проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)» відбувся круглий стіл «Управління підготовкою викладачів для закладів професійної освіти: узгодження інтересів зацікавлених сторін», організований Національним транспортним університетом.

Детальніше...
 


Сторінка 3 з 106

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home