Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Інформаційна сесія для представників професійної (професійно-технічної) освіти щодо можливостей Еразмус+ (4.03.2021, онлайн)

4 березня 2021 р. відбувся онлайн вебінар для представників професійної (професійно-технічної) освіти щодо можливостей Програми Європейського Союзу Еразмус+. Захід було організовано Командою підтримки реформ, Міністерством освіти і науки України спільно з Національним Еразмус+ офісом в Україні. До участі долучилось понад 700 представників закладів професійно-технічної освіти з різних областей України, а до Фейсбук трансляції - понад 13 000 глядачів.

Детальніше...
 
Досвід закупівлі обладнання в межах реалізації проєктів Еразмус+ КА2: Розвиток потенціалу вищої освіти – матеріали вебінару (25.02.21 р.)

25 лютого 2021 р. в межах серії вебінарів для виконавців проєктів Програми ЄС Еразмус+, відбувся Zoom-вебінар щодо обміну досвідом закупівлі обладнання в межах реалізації проєктів Програми ЄС Еразмус+ КА2: Розвиток потенціалу вищої освіти. До он-лайн зустрічі приєдналось понад 65 учасників виконавців проєктів (координатори, менеджери та фінансово-економічні відділи) переможців конкурсів 2019 та 2020 рр. з університетів України.

Детальніше...
 
Участь у kick-off meeting проєкту розвитку потенціалу вищої освіти (CBHE) COOPERA (22.02.2021, online)

22 лютого 2021 року відбулась перша настановча зустріч проєкту розвитку потенціалу вищої освіти (CBHE) COOPERA «Інтеграція дуальної вищої освіти в Молдові та Україні».

Детальніше...
 


Сторінка 3 з 122

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home