Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Матеріали Інфосесії Еразмус+ СВНЕ для новачків! (14.12.21 р., он-лайн)

Запрошуємо заклади вищої освіти та інші організації, які працюють у сфері освіти знайомитись з ресурсами Інформаційної сесії Еразмус+ "Fostering access to cooperation in Higher Education", яка відбувся 14 грудня 2021 р. у форматі он-лайн.

ПРОГРАМА заходуза посиланням тутВсі матеріали заходу (презентації) - за посиланням.

Детальніше...
 
Відеозапис інфосесії "Capacity building in the field of Vocational Education and Training (VET)" (08.12.21 р.)

Запрошуємо заклади професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти (VET) та інші організації, які працюють у сфері VET, користуватись (відео) матеріалами Інформаційної сесії Еразмус+ "Capacity building in the field of Vocational Education and Training (СВVET)", яка відбулась 8 грудня 2021 р. у форматі он-лайн.

Детальніше...
 
Відеозапис інфосесії "Capacity Building in Higher Education - Erasmus+" (02.12.21 р.)

Запрошуємо заклади вищої освіти та інші організації, які працюють у сфері освіти користуватись відеоресурсами Інформаційної сесії Еразмус+ "Capacity Building in Higher Education - Erasmus+", яка відбулася 2 грудня 2021 р. у форматі он-лайн. Під час сесії учасники дізнались детальніше про можливості напряму та умови конкурсу 2022 р.

Детальніше...
 


Сторінка 3 з 147

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home