Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Зустріч з Національний агентством Еразмус+ у Литві (17.06.19, м. Вільнюс, Литва)

17 червня 2019 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні в рамках відрядження провели робочу зустріч з командою Національного Агентства Еразмус+ в Литві. Зокрема зустріч з колегами ставила на меті вивчення досвіду та посилення співпраці з потенційними організаціями від України в рамках останнього конкурсу Програми.

Детальніше...
 
Міжнародна конференція «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні» (11-12.06.2019, м. Київ)

11-12 червня 2019 року у Київському національному торговельно-економічному університеті протягом відбулася міжнародна конференція «Розбудова системи забезпечення якості вищої освіти в Україні».

Детальніше...
 
Презентація Еразмус+ в рамках "День кар'єри ЄС: Черкаси" (23.05.2019)

23 травня 2019 року уперше в м. Черкаси Представництвом Європейського Союзу в Україні та Черкаським державним технологічним університетом за підтримки Національного Еразмус-офісу в Україні, Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської міської ради, Черкаського обласного центру зайнятості та Черкаського міського центру зайнятості було проведено День кар’єри ЄС.

Детальніше...
 


Сторінка 3 з 76

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home