Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Знайомтесь: проєкт ЄС Еразмус+ ECOIMPACT «Адаптивне навчальне середовище для забезпечення компетентностей в галузі впливу місцевих погодних умов, якості повітря та клімату на економіку та соціум»

Акронім проєкту: ECOIMPACT

Назва проєкту: «Адаптивне навчальне середовище для забезпечення компетентностей в галузі впливу місцевих погодних умов, якості повітря та клімату на економіку та соціум» / «Аdaptive learning environment for competence in economic and societal impacts of local weather, air quality and climate».

Цільова група проєкту: студенти, фахівці у галузі гідрометеорології, менеджери на метеозалежних підприємствах і в державних установах.

Координатор проєкту: University of Helsinki, Finland.

Мета проєкту: розвиток можливостей університетів для покращення освіченості суспільства щодо впливу місцевої погоди, якості повітря та зміни клімату на сучасне життя на шляху до більш стійкого соціально-економічного розвитку.

Детальніше...
 
Знайомтесь: проєкт ЄС Еразмус+ WaterH «Гармонізація дипломної освіти, пов’язаної з водними ресурсами» / «Harmonising water related graduate education»

Акронім проєкту: WaterH

Цільова група проєкту: студенти, викладачі, практики

Координатор проєкту: Norwegian University of Life Sciences, Norway

Мета проєкту: вдосконалення методики і методів викладання та навчання, педагогічних підходів до ступеневої освіти з проблем водних ресурсів води з використанням провідного міжнародного досвіду.

Детальніше...
 
Знайомтесь: проєкт ЄС Еразмус+ GeSt «Гендерні студії: крок до демократії та миру у сусідніх до ЄС країнах з різними традиціями» / «Gender Studies Curriculum: A Step for Democracy and Peace in EU-neighbouring countries with different traditions»

Акронім проєкту: GeSt

Цільова група проєкту: викладачі, студенти, керівництво університетів, міністерства освіти та інші органи управління освітою, органи соціального захисту, дослідники гендерного дискурсу.

Координатор проєкту: Vytauto Didziojo Universitetas, Lithuania

Мета проєкту: впровадження освітніх програм у галузі соціальних і поведінкових наук, доповнених гендерними питаннями, в країнах з різними традиціями для підвищення рівня розуміння гендерних проблем в суспільстві та вдосконалення методів їх вирішення.

Детальніше...
 


Сторінка 20 з 110

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home