Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Онлайн семінар «Внутрішнє забезпечення якості вищої освіти: розвиток освітніх програм та їх акредитація» (18.11.2020, online) - презентації

18 листопада 2020 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні (Проєкт ЄС) спільно з Херсонською державною морською академією за участі представників Національної команди експертів з реформування вищої освіти Програми ЄС Еразмус+ та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти провели он-лайн семінар «Внутрішнє забезпечення якості вищої освіти: розвиток освітніх програм та їх акредитація».

Детальніше...
 
Участь в Erasmus+ Day у Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова (18.11.20)

18 листопада 2020 р. в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова було організовано Erasmus+ Day. Захід було проведено ESN-Kyiv спільно з Національним Еразмус+ офісом в Україні.

Детальніше...
 
Участь в Erasmus+ Day у Київському національному лінгвістичному університеті (17.11.20)

17 листопада 2020 р. в Київському національному лінгвістичному університеті було організовано Erasmus+ Day. Захід було проведено ESN-Kyiv спільно з Національним Еразмус+ офісом в Україні.

Детальніше...
 


Сторінка 20 з 128

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home