Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Матеріали заходу «Міжнародний інформаційний день програми Еразмус+ в Україні – конкурс 2020 р.» (04.11.2019, м. Київ)


4 листопада 2019 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка в рамках Міжнародного Інформаційного Тижня Програми Еразмус+ В Україні провели Міжнародний інформаційний день програми Еразмус+ в Україні – конкурс 2020 р.

Детальніше...
 
Міжнародний тиждень Еразмус+ в Україні (4-8.11.19) - матеріали для опрацювання до участі


Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури запрошують взяти участь у МІЖНАРОДНОМУ ІНФОРМАЦІЙНОМУ ТИЖНІ ПРОГРАМИ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ЕРАЗМУС+, що відбудеться 4-8 листопада 2019 р. у м. Київ.

Детальніше...
 
Стан та проблеми реалізації академічної мобільності і визнання результатів навчання в Україні - матеріали презентацій (12-13.09.2019, м. Львів, Україна)

12-13 вересня 2019 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка в рамках реалізації Проекту імені Жана Моне: 599469-EPP-1-2018-1-UA-EPJMO-СоЕ: (Центр Досконалості імені Жана Моне) «Західноукраїнський дослідницький центр з європейських студій» відбулася відкрита дискусія Центру на тему «Стан та проблеми реалізації академічної мобільності та визнання результатів навчання в Україні».

Детальніше...
 


Сторінка 20 з 94

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home