Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Запрошуємо викладачів закладів вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти України долучитись до опитування для вивчення сприйняття власних професійних навичок та переконань (25-31.05.2020)

Запрошуємо Вас взяти участь в анкетуванні, що проводиться в межах міжнародного проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)» для вивчення сприйняття педагогами власних професійних навичок та переконань.

Анкета доступна за посиланням.

Детальніше...
 
Знайомтесь: проєкт ЄС Еразмус+ QUAERE «Система забезпечення якості в Україні: розвиток на основі ENQA стандартів і рекомендацій» / «Quality Assurance system in Ukraine: development on the base of ENQA standards and guidelines»

Акронім проєкту: QUAERE

Цільова група проєкту: представники закладів вищої освіти України.

Координатор проєкту: Wroclaw University of Technology, Poland.

Мета проєкту: впровадження у простір вищої освіти України успішних практик забезпечення якості в закладах вищої освіти, заснованих на стандартах ENQA.

Детальніше...
 
Круглий стіл «Європа – вчора, сьогодні, завтра. Виклики пандемії Covid-19» (19.05.2020, on-line, Харків)

19 травня 2020 р. за ініціативи Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця спільно з Інформаційним Центром Європейского Союзу в ХНЕУ ім. С. Кузнеця за участі Національного Еразмус+ офісу в Україні проведено круглий стіл «Європа – вчора, сьогодні, завтра. Виклики пандемії Covid-19» (у форматі ZOOM-конференції).

Детальніше...
 


Сторінка 19 з 110

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home