Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Завершив роботу дводенний Всеукраїнський семінар «Міжнародні освітні програми і мобільність»

13-14 квітня 2016 р. в приміщенні Київського Національного університету імені Тараса Шевченка відбувся Всеукраїнський семінар «Міжнародні освітні програми і мобільність» за участю представників всеукраїнських, загальноєвропейських та міжнародних освітньо-наукових, громадських організацій, представництв, ресурсних центрів для випускників, недержавних закладів з експериментальним підходом до навчання за креативними спеціальностями.

На семінарі було обговорено актуальні для майбутніх випускників питання та поради щодо можливостей навчання та стажування за кордоном і майбутнього працевлаштування.

Детальніше...
 
Нагадуємо проектам Темпус IV Структурних заходів про рекомендації щодо запровадження проектів

20 листопада 2015 р. Міністерство освіти і науки України, Національний Еразмус+ офіс в Україні та Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА, Брюссель) провели семінар-презентацію «Розбудова потенціалу вищої освіти в проектах Структурних заходів: актуальні результати» для учасників проектів Програми ЄС Темпус IV (2010-2016 рр.), що відбувся в Міністерстві освіти і науки України.
Мета заходу: презентація актуальних результатів проектів Програми ЄС Темпус IV – Структурні заходи щодо розвитку потенціалу вищої освіти представниками вищих навчальних закладів України, а також обговорення перспектив запровадження цих результатів на національному рівні за підтримки Міністерства освіти і науки України.

У заході взяли участь виконавці проектів Темпус із 23-х вищих навчальних закладів з усіх регіонів України, представники Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА), Міністерства освіти і науки України (МОНУ), Національного Еразмус+ офісу в Україні (НЕО), Національної команди експертів з реформування вищої освіти.

Детальніше...
 
Недільна активність у Харкові (20.03.2016)

У неділю, 20 березня у Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова відбувся інформаційний семінар, під час якого Національним Еразмус+ офісом в Україні було представлено один з напрямів програми Еразмус+ - Жан Моне.

Ми вдячні Харківському національному університету міського господарства ім. О.М. Бекетова за ініціативу проведення цього семінару, і всім його учасникам – за інтерес до програми, змістовні запитання, творчий підхід та готовність до нових випробувань та викликів.

Очікуємо більше проектних заявок у наступному конкурсі; завжди готові надати консультацію.

Презентацію можна завантажити тут:

 


Сторінка 153 з 194

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home