Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Нарада НМГР Євразія PDF

26 листопада 2008 р. Засідання-відеоконференція центрів Навчальної мережі глобального розвитку Світового банку регіону Євразія.
На засіданні обговорювались питання правління регіональною мережею та подальші кроки розвитку регіональної мережі. Кожний центр мережі озвучив ідеї співробітництва та повідомив про результати роботи за поточний період. Представник НМГР Євразія в Глобальному правлінні Світлана Шитікова доповіла про перспективи розвитку та основні завдання, які вирішуються на глобальному рівні на даному етапі.

 
Круглий стіл PDF

29 жовтня 2008 року. Інститут лідерства, інновацій та розвитку у співпраці з Київським міським педагогічним університетом імені Б.Д.Грінченка за консультаційної підтримки Конфедерації роботодавців України у межах проекту програми малих грантів Посольства Королівства Нідерландів в Україні МАТРА КАП провели круглий стіл «Соціальний діалог як інструмент формування корпоративної політики сучасних підприємств України».
Круглий  стіл – заключний захід в межах реалізації проекту «Соціальний діалог як інструмент формування корпоративної політики сучасних підприємств України».
Метою круглого столу були презентація результатів проекту та обговорення учасниками особливостей соціального діалогу і соціальної політики на сучасних підприємствах України.

Детальніше...
 
Семінар центрів НМГР PDF

3-6 червня 2008 р. Семінар для центрів регіону Євразія Навчальної мережі глобального розвитку Світового банку. Обговорено питання Глобального та регіонального управління мережею, розглянуто ключові документи. Обрано Секретаріат НМГР Євразія – IDLO філіал НМГР в Італії.

 


Сторінка 151 з 167

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home