Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Новини конкурсів Програми ЄС Еразмус+ 2020 р. (оновлено)

Нагадуємо що вже конкурси в сфері вищої освіти ПРОГРАМИ ЕРАЗМУС+ на 2020 р., завершено. Деталі про конкурси - за посиланням тут.
Вже координарори проєктів-апліканти починають отримувати відповіді щодо результатів, або необхідних уточнень за деякими напрямами.
Основні результати очікуються в липні-серпні, залежить від напряму. Попередньо отримано інформацію від ЕАСЕА що за участі України в конкурсах напрямів Розвитку потенціалу вищої освіти подано більше 100 проєктів, Жан Моне - 178 проєктів.

Детальніше...
 
Запрошуємо долучитись до вебінарів в рамках проєкту Еразмус+ Ag-Lab (10/15.06.2020, on-line)

Що? Вебінар «Learning by Imagination – applying an AI based, multimedia online tool for innovative and easy teaching and learning»

Де? On-line

Коли? 10 червня 2020 р., о 16.00 (Brussels time)

Реєстрація за посиланням

Детальніше...
 
Знайомтесь: проєкт ЄС Еразмус+ FabLab «Створення мережі та інфраструктури підтримки молодіжного інноваційного підприємництва на платформі фаблабів»

Акронім проєкту: FabLab

Назва проєкту: «Створення мережі та інфраструктури підтримки молодіжного інноваційного підприємництва на платформі фаблабів» / «Development of a network infrastructure for youth innovation entrepreneurship support on fablab platforms»

Цільова група проєкту: студенти ЗВО та користувачі системи безперервного навчання

Координатор проєкту: Buckinghamshire New University, United Kingdom

Детальніше...
 


Сторінка 16 з 110

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home