Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Участь у Фокус групі щодо впливу Програми ЄС Еразмус+ 2014-2020 рр. (10.07.2020, Київ-Брюссель, онлайн)

10 липня 2020 року відбулося національне опитування та інтерв’ю у форматі фокус-групи у рамках ініціативи Європейської Комісії з проведення дослідження щодо впливу Програми ЄС ЕРАЗМУС+ з акцентом на структурні проєкти з розвитку потенціалу вищої освіти в країнах – партнерах ЄС.

Результати дослідження будуть враховані при розробленні нової Програми на наступний семирічний цикл (2021-2028 рр.).

Учасниками заходу стали 14 представників проєктних груп та стейкхолдерів, МОН України, НЕО в Україні.

Детальніше...
 
До уваги виконавців проєктів Жан Моне програми ЄС Еразмус+! Звітність за проєктами Жан Моне 2020 – доступ до матеріалів EACEA відкрито!

Нагадуємо командам проєктів Жан Моне, що реалізуються в Україні, щодо підготовки та вчасного подання звітів до Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) відповідно до зобов’язань проєктів та вимог програми ЄС Еразмус+.

Детальніше...
 
Молодіжний Саміт Східного партнерства (2-3.07.2020)

2–3 липня 2020 р. було проведено перший в історії віртуальний Молодіжний Саміт Східного партнерства. Захід об'єднав понад 400 активних молодіжних лідерів та молодіжних працівників з регіону Східного партнерства для унікальної можливості обміну досвідом, обговорення викликів та шляхів їх вирішення, а також з метою внести пропозиції для оновлення стратегії Молодіжної політики між ЄС та країнами Східного партнерства.

Детальніше...
 


Сторінка 12 з 110

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home