Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Розширення НМГР в Україні PDF
5 грудня 2005 р. Зустріч команди ІЛІР з координатором НМГР регіону Європи та Центральної Азії паном Гері Файном та з представником НМГР в Росії та країнах СНД Михайлом Бунчуком. Обговорювались питання співпраці та можливості розширення мережі в регіонах України.
 
Програми компанії Microsoft PDF

27 та 28 листопада 2008 р. Зустрічі з представниками компанії Microsoft щодо можливостей співпраці та участі у грантових програмах компанії.

 
Нарада НМГР Євразія PDF

26 листопада 2008 р. Засідання-відеоконференція центрів Навчальної мережі глобального розвитку Світового банку регіону Євразія.
На засіданні обговорювались питання правління регіональною мережею та подальші кроки розвитку регіональної мережі. Кожний центр мережі озвучив ідеї співробітництва та повідомив про результати роботи за поточний період. Представник НМГР Євразія в Глобальному правлінні Світлана Шитікова доповіла про перспективи розвитку та основні завдання, які вирішуються на глобальному рівні на даному етапі.

 


Сторінка 103 з 119

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home