Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Семінар для закладів вищої освіти, які готують фахівців за освітніми програмами з галузі 01 Освіта/Педагогіка (10.03.2020, м. Харків)

10 березня 2020 року у Харківському педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди відбувся семінар для закладів вищої освіти, які готують фахівців за освітніми програмами з галузі 01 Освіта/Педагогіка.

Детальніше...
 
Презентація результатів виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у 2019 році та пріоритетів на 2020 рік (03.03.2020, м. Київ)

3 березня 2020 року у м. Києві відбулась конференція щодо представлення результатів виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у 2019 році та пріоритетів на 2020 рік.

На конференції були обговорені питання досягнень та пріоритетів європейської інтеграції в Україні, парламентської оцінки та оцінки громадянського суспільства порядку денного Україна-ЄС, пріоритети ЄС та порядок денний реформ в Україні.

Детальніше...
 
Участь в семінарі проєкту Еразмус+ КА3 “I-Comply” мережі ENIC/NARIC (03.03.2020, м. Київ)

3 березня 2020 року провідні експерти у галузі визнання іноземних кваліфікацій і стратегічного планування освітніх реформ в країнах ЄПВО із Австрії, Бельгії, Данії, Естонії, Італії, Латвії, Литви, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Святого Престолу, Словенії, Франції та України зібрались у Києві задля досягнення спільної думки щодо автоматичного визнання в європейському просторі вищої освіти.

Детальніше...
 


Сторінка 11 з 93

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home