Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Facebook-вебінар на тему «Індивідуальні освітні можливості Програми ЄС Еразмус+» (28.08.20 р.)

28 серпня 2020 р. команда Національного Еразмус+ офісу в України провели Facebook-вебінар на тему «Індивідуальні освітні можливості Програми ЄС Еразмус+». Захід скаладався з двох частин під час яких спікери розповіли про те як виграти грант Еразмус+ на повний курс навчання в магістратурі, як українському студенту поїхати до університету держав-членів ЄС та інших країн на обмін чи практику, а також як працівникам українських університетів отримати можливість викладати, вивчати та обмінятись досвідом з колегами з ЄС, підвищити свою кваліфікацію.

Детальніше...
 
Запрошуємо долучитись до Facebook-вебінару на тему «Індивідуальні освітні можливості Програми ЄС Еразмус+» (28.08.2020)

Шановна спільнота Еразмус+!

Запрошуємо Вас долучитись до Facebook-вебінару від команди Національного Еразмус+ офісу в Україні на тему «Індивідуальні освітні можливості Програми ЄС Еразмус+», що відбудеться 28 серпня 2020 р.

Детальніше...
 
Скайп-консультації щодо реалізації проєкту розвитку потенціалу вищої освіти "OPTIMA" (14.08.2020, он-лайн)

14 серпня 2020 року узято участь у скайп-консультаціях щодо реалізації проєкту розвитку потенціалу вищої освіти “Open Practices, Transparency and Integrity for Modern Academia (OPTIMA)”.

Детальніше...
 


Сторінка 11 з 113

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home