Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Круглий стіл «Імплементація системи забезпечення якості вищої освіти» в межах проєкту Програми ЄС Еразмус+ EDUQAS (18.03.21 р.)

18 березня 2021 року в ХНЕУ ім. С. Кузнеця відбувся круглий стіл «Імплементація системи забезпечення якості вищої освіти» в рамках проєкту Erasmus+ EDUQAS «Імплементація системи забезпечення якості освіти через співробітництво університету-бізнесу-уряду в ЗВО». Загалом участь в заході взяло понад 3,6 тис учасників (в тому числі дистанційно, долучившись до трансляції на Фейсбук сторінці Національного агенства).

Детальніше...
 
Участь у Національному заході для формування QA POOL від Української асоціації студентів (13.03.2021, онлайн)

13 березня 2021 року відбувся Національний захід з формування QA POOL - Національного об'єднання студентських експертів.

До заходу долучились близько 40 учасників.

Детальніше...
 
Круглий стіл в межах проєкту розвитку потенціалу вищої освіти PAGOSTE (11-12.03.2021, м. Київ)

11-12 березня 2021 року у межах міжнародного проєкту Еразмус+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)» відбувся круглий стіл «Розробка та впровадження механізмів управління на основі партнерства при підготовці педагогічних кадрів для системи професійної освіти: концепції ефективного функціонування», організований Українською інженерно-педагогічною академією.

Детальніше...
 


Сторінка 2 з 122

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home