Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Участь в установчій конференції Всеукраїнської мережі органів з визнання іноземних кваліфікацій UareNet (02.03.2020, м. Київ)

02 березня 2020 року у м. Київ відбулася установча конференція Всеукраїнської мережі з визнання іноземних освітніх кваліфікацій UaReNet.

Організаторами заходу виступили Міністерство освіти і науки України та Національний інформаційний центр академічної мобільності ENIC Ukraine (ДП «Інформаційно-іміджевий центр»).

Детальніше...
 
Cемінар для стейкхолдерів в рамках проєкту Erasmus+ Ag-Lab «Поліпшення навичок спеціалістів з лабораторної практики у фахівців агро-продовольчого сектору Східної Європи» (25.02.2020, м. Київ)
25 лютого 2020 року у м. Києві відбувся семінар для стейкхолдерів в рамках проєкту Erasmus+ Ag-Lab «Поліпшення навичок спеціалістів з лабораторної практики у фахівців агро-продовольчого сектору Східної Європи».
Детальніше...
 
Семінар проєкту Еразмус+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)» (17-18.02.2020, м. Констанц, Німеччина)
17-18 лютого 2020 року в Університеті Констанц відбувся перший семінар проєкту Еразмус+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)».
Детальніше...
 


Сторінка 2 з 83

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home