Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Матеріали для групових консультацій щодо участі в конкурсах Програми ЄС Еразмус+ 2021-2027 рр. (22.12.2022 р., он-лайн)

В межах 2-го дня Інформаційного тижня Програми ЄС Еразмус+ 22 грудня 2021 р. відбулись ГРУПОВІ КОНСУЛЬТАЦІЇ щодо участі в конкурсах Програми ЄС Еразмус+ 2021-2027 рр. Співорганізаторами заходу вситупили Міністерство освіти і науки України, Представництво Європейського Союзу в Україні, Європейське виконавче агентство з питань освіти і культури (ЕАСЕА), Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Erasmus Student Network Ukraine.

Детальніше...
 
Матеріали Інфодня: ЕРАЗМУС+ – СФЕРА ОСВІТИ «Нові можливості Програми ЄС Еразмус+ 2021-2027 рр. у сфері освіти. Участь організацій» (21.12 21, он-лайн)

В межах Інформаційного тижня Програми ЄС Еразмус+ 21 грудня 2021 р. відбувся ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДЕНЬ: ЕРАЗМУС+ – СФЕРА ОСВІТИ «Нові можливості Програми ЄС Еразмус+ 2021-2027 рр. у сфері освіти. Участь організацій». Співорганізаторами заходу виступили Міністерство освіти і науки України, Представництво Європейського Союзу в Україні, Європейське виконавче агентство з питань освіти і культури (ЕАСЕА), Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Erasmus Student Network Ukraine.

Детальніше...
 
Матеріали семінару для відділів міжнародної співпраці ЗВО України (20.12.21, оф-лайн)

В межах Інформаційного тижня Програми ЄС Еразмус+ 20 грудня 2021 р. в приміщенні Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся Інформаційний день для представників відділів міжнародної співпраці ЗВО України. Співорганізаторами заходу виступили Міністерство освіти і науки України, Представництво Європейського Союзу в Україні, Європейське виконавче агентство з питань освіти і культури (ЕАСЕА), Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Erasmus Student Network Ukraine.

Детальніше...
 


Сторінка 2 з 147

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home