Payday loans
slide show
Institute for Leadership,
Innovations
and Development
Участь у конкурсі Європейської Комісії PDF

Грудень 2008 р. - січень 2009 р. Команда ІЛІР взяла учась у конкурсі Європейської Комісії в Україні щодо організації та координації діяльності Національного Темпус-офісу в Україні (НТО). Подання документації та проходження інтерв'ю.

 
Подолання кризи PDF

18 грудня 2008 р. Глобальний діалог Навчальної мережі глобального розвитку Світового банку (GDLN) з питань подолання кризи цін на енергоносії та продовольчі товари в регіоні Європи та Центральної Азії. Координатор проведення відеоконференції команда ІЛІР-Україна.  Web-cast: http://vcg01.worldbank.org/vc/
Деталі та відеоматеріали

 
Розбудова демократії PDF

12 грудня 2008 р. Зустріч з керівництвом проекту Розбудова демократії щодо підтримки роботи порталу та наступних кроків співпраці проекту з партнерами - Інститутом вищої освіти АПН України та Інститутом лідерства, інновацій та розвитку.

 


Page 95 of 113

NEO in Ukraine

160x49

banner_tempus

ILID Projects

project

ILID

ILIDlogo-w165

Institute for Leadership, Innovations and Development

Mision / Vision

"Genius Temporis"

MISSION – To strengthen professional and organizational leadership and development of governance, management and education by implementation of innovations.

VISION – «ILID» – leader in implementation of innovations for professional and organizational development of governance, management and education.

ILID focus: educational and transformational leadership, open and inclusive education, good governance.

growth-arrow

Through LEARNING to INNOVATIONS,
through INNOVATIONS to DEVELOPMENT,
through DEVELOPMENT to LEADERSHIP!

 

Home