Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Інформаціна скайп-сесія з Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка (24.09.15)

24 вересня 2015 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулася Інформаційна сесія щодо можливостей співпраці в рамках програми Еразмус+. Захід відбувався безпосередньо у Полтавському національному технічного університеті зі скайп-зв’язком з Національним Еразмус+ офісом в Україні (м.Київ).

На сесії були присутніми близько 140 учасників. Презентації Національного Еразмус+ офісу заслухали як студенти університету так і викладачі. Учасникам були представлені можливості співпраці з програмою Еразмус+ за напрямом мобільності, розвитку потенціалу та за напрямом Жана Моне.

Детальніше...
 
Національний Еразмус+ офіс на виставці «ЗНО – 2016. ОСВІТА В УКРАЇНІ. ОСВІТА ЗА КОРДОНОМ»

25 вересня 2015 року з 10.00 в рамках спеціалізованої виставки «ЗНО – 2016. ОСВІТА В УКРАЇНІ. ОСВІТА ЗА КОРДОНОМ» Національний Еразмус+ офіс в Україні під час прес-конференції "Можливості участі України в програмі Горизонт - 2020" представить всім учасникам Програму Еразмус+ та її можливості як для студентів, так і для викладачів та ВНЗ.

Деталі щодо Виставки «ЗНО – 2016. ОСВІТА В УКРАЇНІ. ОСВІТА ЗА КОРДОНОМ»: http://www.osvita.link/index.php/uk

 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕРАЗМУС+ ОФІС НА ВИСТАВЦІ «YOUTH AVENUE: ТВОЇ ЄВРОПЕЙСЬКІ МОЖЛИВОСТІ»

16-го жовтня о 14:00-17:00 у будівлі Інституту Міжнародних Відносин КНУ ім. Т.Г.Шевченка відбулася Виставка «Youth aVenue: Твої європейські можливості», в рамках якої Національний Еразмус+ офіс в Україні презентував можливості співпраці з програмою Еразмус+ КА1: Навчальна Мобільність (Learning Mobility).

НЕО надав консультації щодо можливостей отримання стипендій на навчальну мобільність для студентів, викладачів, науковців, персоналу вищих навчальних закладів для навчання, стажування, викладання, підвищення кваліфікації тощо.

«Youth aVenue: Твої європейські можливості» - це виставка, що зібрала в одному місці близько 700 європейських та українських студентів із представниками університетів, компаній та неурядових організацій.
Виставку було організовано в рамках Agora - генеральної асамблеї європейської організації AEGEE, що є заключною частиноювеликого проекту ReBuilding Democracy.

Сайт організаторів: http://aegee.kiev.ua

 


Сторінка 92 з 128

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home