Payday loans
slide show
Institute for Leadership,
Innovations
and Development
Інформаціна скайп-сесія з Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка (24.09.15)

24 вересня 2015 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулася Інформаційна сесія щодо можливостей співпраці в рамках програми Еразмус+. Захід відбувався безпосередньо у Полтавському національному технічного університеті зі скайп-зв’язком з Національним Еразмус+ офісом в Україні (м.Київ).

На сесії були присутніми близько 140 учасників. Презентації Національного Еразмус+ офісу заслухали як студенти університету так і викладачі. Учасникам були представлені можливості співпраці з програмою Еразмус+ за напрямом мобільності, розвитку потенціалу та за напрямом Жана Моне.

Read more...
 
Національний Еразмус+ офіс на виставці «ЗНО – 2016. ОСВІТА В УКРАЇНІ. ОСВІТА ЗА КОРДОНОМ»

25 вересня 2015 року з 10.00 в рамках спеціалізованої виставки «ЗНО – 2016. ОСВІТА В УКРАЇНІ. ОСВІТА ЗА КОРДОНОМ» Національний Еразмус+ офіс в Україні під час прес-конференції "Можливості участі України в програмі Горизонт - 2020" представить всім учасникам Програму Еразмус+ та її можливості як для студентів, так і для викладачів та ВНЗ.

Деталі щодо Виставки «ЗНО – 2016. ОСВІТА В УКРАЇНІ. ОСВІТА ЗА КОРДОНОМ»: http://www.osvita.link/index.php/uk

 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕРАЗМУС+ ОФІС НА ВИСТАВЦІ «YOUTH AVENUE: ТВОЇ ЄВРОПЕЙСЬКІ МОЖЛИВОСТІ»

16-го жовтня о 14:00-17:00 у будівлі Інституту Міжнародних Відносин КНУ ім. Т.Г.Шевченка відбулася Виставка «Youth aVenue: Твої європейські можливості», в рамках якої Національний Еразмус+ офіс в Україні презентував можливості співпраці з програмою Еразмус+ КА1: Навчальна Мобільність (Learning Mobility).

НЕО надав консультації щодо можливостей отримання стипендій на навчальну мобільність для студентів, викладачів, науковців, персоналу вищих навчальних закладів для навчання, стажування, викладання, підвищення кваліфікації тощо.

«Youth aVenue: Твої європейські можливості» - це виставка, що зібрала в одному місці близько 700 європейських та українських студентів із представниками університетів, компаній та неурядових організацій.
Виставку було організовано в рамках Agora - генеральної асамблеї європейської організації AEGEE, що є заключною частиноювеликого проекту ReBuilding Democracy.

Сайт організаторів: http://aegee.kiev.ua

 


Page 92 of 128

NEO in Ukraine

160x49

banner_tempus

ILID Projects

project

ILID

ILIDlogo-w165

Institute for Leadership, Innovations and Development

Mision / Vision

"Genius Temporis"

MISSION – To strengthen professional and organizational leadership and development of governance, management and education by implementation of innovations.

VISION – «ILID» – leader in implementation of innovations for professional and organizational development of governance, management and education.

ILID focus: educational and transformational leadership, open and inclusive education, good governance.

growth-arrow

Through LEARNING to INNOVATIONS,
through INNOVATIONS to DEVELOPMENT,
through DEVELOPMENT to LEADERSHIP!

 

Home