Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
В рамках проєкту Erasmus+: КА2 CBHE dComFra "Рамкова структура цифрових компетентностей для українських вчителів та інших громадян" створено Українську національну цифрову коаліцію "Коаліція цифрової трансформації"

Українська національна цифрова коаліція створена за ініціативи робочої групи проекту Erasmus+: КА2 CBHE dComFra – Digital competence framework for Ukrainian teachers and other citizens (Рамкова структура цифрових компетентностей для українських вчителів та інших громадян) 598236-EPP-1-2018-1-LT-EPPKA2-CBHE-SP.

Партнерами-координаторами коаліції обрано Громадську спілку «ХАЙ-ТЕК офіс Україна» та Всеукраїнську громадську організацію «Українська асоціація фахівців інформаційних технологій».

Детальніше...
 
Знайомтесь: проєкт ЄС Еразмус+ GameHub «Співробітництво між університетами та підприємствами в сфері індустрії ігор в Україні» / «University-enterprises cooperation in game industry in Ukraine»

Акронім проєкту: GameHub

Цільова група проєкту: представники професорсько-викладацького складу університетів; студенти університетів; ветерани АТО; непрацевлаштовані особи; тимчасово внутрішньо переміщені особи; підприємства (ІКТ, сектор творчого розвитку ігор).

Координатор проєкту: Universidad De La Iglesia De Deusto, Spain

Мета проєкту: забезпечення можливостей працевлаштування та самореалізації випускників ЗВО, непрацевлаштованих інженерів, а також ветеранів антитерористичної операції (АТО) в Україні через розвиток їх знань і навичок, необхідних для цифрової індустрії ігор.

Детальніше...
 
Знайомтесь: проєкт ЄС Еразмус+ AESOP «Створення інституту омбудсмена з прав студентів» / «Advocacy Establishment for Students through Ombudsman Position»

Акронім проєкту: АЕSOP

Цільова група проєкту: студенти, працівники ЗВО

Координатор проєкту: Akaki Tsereteli State University, Georgia

Мета проєкту: створення інституту омбудсмена з прав студентів та умов для розвитку та функціонування даного інституту у сфері забезпечення прав студентів.

Детальніше...
 


Сторінка 10 з 99

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home