Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Семінар SPHERE «Exploring micro-credentials» (26-27.11.2020, on-line)

26-27 листопада 2020 року в рамках проєкту SPHERE відбувся семінар з вивчення мікрокредитів на тему: «Higher education responding to changing skills needs».

Детальніше...
 
Вебінар "Болонський процес та міжнародна академічна мобільність" - презентації (25.11.2020р.)

25 листопада 2020 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні, Національна команда експертів з реформування вищої освіти (проєкт ЄС), Інститут лідерства, інновацій та розвитку провели вебінар з питань впровадження міжнародної академічної мобільності та визнання, на основі інструментів Болонського процесу задля розвитку інтернаціоналізації і забезпечення якості вищої освіти.

Детальніше...
 
Другий онлайн семінар «Внутрішнє забезпечення якості вищої освіти: розвиток освітніх програм та їх акредитація» (24.11.2020, online) - презентації

24 листопада 2020 р. відбувся другий он-лайн семінар «Внутрішнє забезпечення якості вищої освіти: розвиток освітніх програм та їх акредитація». Організаторами заходу виступили: Національний офіс Еразмус+ в Україні (проєкт ЄС) спільно з Сумським державним університетом за участі представників Національної команди експертів з реформування вищої освіти Програми ЄС Еразмус+ та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Детальніше...
 


Сторінка 10 з 119

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home