Payday loans
slide show
Institute for Leadership,
Innovations
and Development
Можливості від ЄС: ярмарок програм та проектів (30.05.18, м. Київ)


ErasmusPlusPhoto

30 травня 2018 р. Представництво ЄС в Україні провело «Ярмарку можливостей від ЄС», залучивши до презентації Команду Національного Еразмус+ офісу в Україні.

Семінар орієнтований на громадські організації та усіх тих, хто має донорську підтримку в рамках своїх проектів, зокрема європейську.

Окрема увага була приділена Європейському Союзу як найбільшому донору України у найрізноманітніших сферах (в тому числі культурних проектів та ініціатив, освітніх, наукових, бізнесових та багатьох інших можливостей) та його інтересу та очікуванням від такої підтримки. У семінарі узяли участь біля 100 представників різних організацій.

Read more...
 
У СумДУ обговорили питання забезпечення якості освіти в Україні на основі європейських стандартів та рекомендацій (13-15.06.18, м. Суми)


2

З 13 по 15 червня 2018 р. в Сумському державному університеті відбувся міжнародний семінар в рамках грантового проекту «Система забезпечення якості освіти в Україні: розвиток на основі європейських стандартів та рекомендацій» (QUAERE) програми ЄС Еразмус+. Темою для обговорення стало питання розбудови внутрішньої та зовнішньої системи забезпечення якості вищої освіти в Україні.

Участь у заході взяли представники Київського національного університету ім.Т.Шевченка, Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Бердянського державного педагогічного університету, Хмельницького національного університету, Української асоціації студентського самоврядування, Інституту вищої освіти НАПН України, Національного Еразмус+ офісу, а також європейський координатор проекту QUAERE - проф. Маріуш Мазуркевич (Технологічний Університет м. Вроцлав, Польща).

Read more...
 
Науково-методичний семінар «Інтернаціоналізація освітньої діяльності закладів вищої освіти в Україні» (26.06.18, м. Полтава)


puet 1

26 червня 2018 р. у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка спільно з Українським державним центром міжнародної освіти Міністерства освіти і науки України відбувся науково-методичний семінар «Інтернаціоналізація освітньої діяльності закладів вищої освіти в Україні».

Участь у семінарі взяли більше 60 учасників: директор Українського державного центру міжнародної освіти Олена ШАПОВАЛОВА, заступник начальника міграційної служби України в Полтавській області Микола ЯКИМЕНКО, ректор ПолтНТУ, професор Володимир ОНИЩЕНКО, представники закладів освіти Харкова, Черкас, Херсону та Полтавського регіону, а також іноземні студенти ПолтНТУ.

Read more...
 


Page 10 of 71

NEO in Ukraine

160x49

 

ILID Projects

project

ILID

ILIDlogo-w165

Institute for Leadership, Innovations and Development

Mision / Vision

"Genius Temporis"

MISSION – To strengthen professional and organizational leadership and development of governance, management and education by implementation of innovations.

VISION – «ILID» – leader in implementation of innovations for professional and organizational development of governance, management and education.

ILID focus: educational and transformational leadership, open and inclusive education, good governance.

growth-arrow

Through LEARNING to INNOVATIONS,
through INNOVATIONS to DEVELOPMENT,
through DEVELOPMENT to LEADERSHIP!

 

Home