Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Матеріали семінару «СТВОРЕННЯ АГЕНТСТВ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ВИЩОЇ ОСВІТИ: КРИТЕРІЇ ТА ПРОЦЕДУРИ ВІДБОРУ ЧЛЕНІВ АГЕНТСТВ ТА ЕКСПЕРТІВ ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ», ТАМ, SPHERE, EACEA (11.09.18)


03E6F56C 9931 4562 963B 31FDB91EB19E

11 вересня 2018 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Національною командою експертів з реформування вищої освіти та Представництвом ЄС в Україні провели семінар «СТВОРЕННЯ АГЕНТСТВ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ВИЩОЇ ОСВІТИ: КРИТЕРІЇ ТА ПРОЦЕДУРИ ВІДБОРУ ЧЛЕНІВ АГЕНТСТВ ТА ЕКСПЕРТІВ ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ». Захід організовано за підтримки місії технічної допомоги Виконавчого агентства з питань культури, освіти та аудіовізуальних засобів (EACEA) та Міністерства освіти і науки України.

Детальніше...
 
Скайп-презентація для Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (07.09.18, Київ-Миколаїв)

7 вересня 2018 р. представниками НЕО в Україні здійснено організацію та супровід скайп-презентації з Національним університетом кораблебудування імені адмірала Макарова, м. Миколаїв щодо можливостей програми ЄС Еразмус+. У заході узяли участь близько 20 представників університету.

Менеджер НЕО в Україні Петро КРАЙНІК презентував Програму ЄС Еразмус+, а саме напрям Жан Моне. Учасники отримали вичерпні знання щодо можливостей напряму Жан Моне та його користі для учасників (окремих залучених осіб та організацій), цілей напряму, видів проектів та особливостей кожного виду діяльності в межах Жан Моне. Спікер навів приклади подібних проектів за кордоном, розповів про особливості підготовки якісного проекту, заповнення аплікаційних форм та додатків відповідно до типу проекту.

 
Науково-методичний семінар «Інтернаціоналізація освітньої діяльності закладів вищої освіти в Україні» (26.06.18, м. Полтава)


puet 1

26 червня 2018 р. у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка спільно з Українським державним центром міжнародної освіти Міністерства освіти і науки України відбувся науково-методичний семінар «Інтернаціоналізація освітньої діяльності закладів вищої освіти в Україні».

Участь у семінарі взяли більше 60 учасників: директор Українського державного центру міжнародної освіти Олена ШАПОВАЛОВА, заступник начальника міграційної служби України в Полтавській області Микола ЯКИМЕНКО, ректор ПолтНТУ, професор Володимир ОНИЩЕНКО, представники закладів освіти Харкова, Черкас, Херсону та Полтавського регіону, а також іноземні студенти ПолтНТУ.

Детальніше...
 


Сторінка 10 з 72

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home