Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Міжнародний науково-практичний семінар "Інтернаціоналізація вищої освіти в Україні: європейський контекст і вітчизняні практики" (28-29.10.2021)

28-29 жовтня 2021 р. відбувся міжнародний науково-практичний семінар «Інтернаціоналізація вищої освіти в Україні: європейський контекст і вітчизняні практики», організований Українським державним центром міжнародної освіти за участі та підтримки Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, Національного Еразмус+ офісу в Україні, МБФ «Міжнародний фонд досліджень освітньої політики», факультету Artes Liberales Варшавського університету та громадської організації «Інноваційний університет».

Детальніше...
 
Міжнародна науково-практична конференція «Розбудова внутрішніх систем забезпечення якості у закладах вищої освіти України» (21-22.10.2021)

21-22 жовтня 2021 р. відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Розбудова внутрішніх систем забезпечення якості у закладах вищої освіти України (до 10-ї річниці затвердження «Програми заходів із забезпечення якості освіти у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка»

Детальніше...
 
Меморандум про співпрацю між Національною академією педагогічних наук України та громадською організацією «Інститут лідерства, інновацій та розвитку» («ІЛІР») – Національний Еразмус+ офіс в Україні

20 жовтня 2021 р. підписано Меморандум про співпрацю між Національною академією педагогічних наук України та громадською організацією «Інститут лідерства, інновацій та розвитку» («ІЛІР»), що реалізує проєкт ЄС «Мережа національних Еразмус+ офісів та команд експертів з реформування вищої освіти – Національний Еразмус+ офіс в Україні».

Свої підписи під документами поставили Президент НАПН України Василь КРЕМЕНЬ і Голова Ради «ІЛІР» Світлана ШИТІКОВА.

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 147

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home