Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Презентації семінару-тренінгу «Фандрайзинг. Написання проєктів. Успішні кейси» (6-7.10.2020)

6-7 жовтня 2020 року проведено спільний семінар-тренінг «Фандрайзинг. Написання проєктів. Успішні кейси», що вібувся на онлайн платформі Сумського національного аграрного університету.

У заході узяли участь понад 140 осіб з усієї України (науковці та представники громадського сектору).

Детальніше...
 
Cемінар-дискусія «Методика проведення і процедури підготовки до акредитації освітньо-наукових програм третього циклу освіти» (01.10.2020, м. Київ)

1 жовтня 2020 року у Докторській школі імені родини Юхименків Національного університеті «Києво-Могилянська академія» відбувся семінар-дискусія з актуальної теми «Методика проведення і процедури підготовки до акредитації освітньо-наукових програм третього циклу освіти», організований структурним проєктом Програми Еразмус+ «Структуризація співпраці щодо аспірантських досліджень, навчання універсальних навичок та академічного письма на регіональному рівні України / Structuring cooperation in doctoral research, transferrable skills training, and academic writing instruction in Ukraine's regions – DocHub /574064-EPP-1-2016-1- LT-EPPKA2-CBHE-SP», що реалізується за участю університетів України, Литви, Ірландії, Фінляндії та Франції.

Детальніше...
 
Запрошуємо до участі у роботі семінару-тренінгу «Фандрайзинг. Написання проєктів. Успішні кейси»

Запрошуємо до участі у семінарі-тренінгу «Фандрайзинг. Написання проєктів. Успішні кейси», що вібудеться 6-7 вересня 2020 р. на онлайн платформі Сумського національного аграрного університету.

Детальніше...
 


Сторінка 9 з 113

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home