Payday loans
slide show
Institute for Leadership,
Innovations
and Development
Можливості співпраці з Австрійськими університетами

16-17 квітня 2015 р. відбулась зустріч НЕО України з представниками Національного агентства Еразмус+ Австрії http://www.bildung.erasmusplus.at/ (OEAD - https://www.oead.at/home/EN/) і університетів Австрії. Під час зустрічей було презентовано пріоритети розвитку вищої освіти та тематики проектів запропонованих ВНЗ України. Всі матеріали передано та поширено серед університетів Австрії. Також було презентовано можливості та нові ініціативи співпраці між університетами Австрії та Східної Європи, деталі на сайті www.grants.at

Було також проведено зустрічі з представниками Університету Відня і Економічного Університету під час яких обговорили можливості співпраці в рамках програми Еразмус+ і передали запити на партнерство від українських університетів. Також було обговорено можливості проведення семінару задля  партнерства між університетами Австрії і України.

Read more...
 
Information Fair - 2015

On May 19-20, 2015, the EU project "National Erasmus + Office in Ukraine" presented the materials of Tempus IV projects, the National Team of Experts, and consulted on the possibilities of the Erasmus + program during the "Information Fair 2015", organized by the USAID RADA : Accountability, Responsibility, Democratic Parliamentary Representation "in cooperation with the Verkhovna Rada of Ukraine. We thank all visitors to our stand and invite you to cooperate.

Details at the link.

 
«Як отримати стипендії Еразмус+» - семінар для студентів 27 березня 2015р.

27 березня о 14.00 відбувся семінар з питань академічної мобільності в рамках програми Європейського Союзу Еразмус+. Семінар організовано за ініціативи Інформаційного центру Європейського Союзу Національного авіаційного університету (НАУ).

Семінар провели менеджером з програм мобільності Національного Еразмус+ офісу в Україні Світланою Бацюковою  за участі випускників спільних магістерських програм Еразмус Мундус Анни Шумейко та Крістіни Кузнецової.

Під час семінару учасники отримали відповіді на такі питання:

Стипендіальні програми Еразмус+.  Хто може брати участь? Де і як шукати інформацію? Правила подання документів.

Як організований процес навчання? Як організована мобільність? Як готувати заявки на програму? На що треба звернути увагу? Досвід випускників.

Відеопрезентація про стипендіальні програми Еразмус+: https://www.youtube.com/watch?v=sbECdkOX1y8&feature=youtu.be

 


Page 71 of 104

NEO in Ukraine

160x49

banner_tempus

ILID Projects

project

ILID

ILIDlogo-w165

Institute for Leadership, Innovations and Development

Mision / Vision

"Genius Temporis"

MISSION – To strengthen professional and organizational leadership and development of governance, management and education by implementation of innovations.

VISION – «ILID» – leader in implementation of innovations for professional and organizational development of governance, management and education.

ILID focus: educational and transformational leadership, open and inclusive education, good governance.

growth-arrow

Through LEARNING to INNOVATIONS,
through INNOVATIONS to DEVELOPMENT,
through DEVELOPMENT to LEADERSHIP!

 

Home