Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Запрошуємо до участі у круглому столі “ЦІННІСНІ ВИМІРИ УКРАЇНСЬКОЇ ОСВІТИ У ДЗЕРКАЛІ ДОСЛІДЖЕНЬ ЗА ПРОЄКТАМИ ERASMUS+JEAN MONNET” (25.11.2021)

Що? Круглий стіл “ЦІННІСНІ ВИМІРИ УКРАЇНСЬКОЇ ОСВІТИ У ДЗЕРКАЛІ ДОСЛІДЖЕНЬ ЗА ПРОЄКТАМИ ERASMUS+JEAN MONNET”

Коли? 25 листопада 2021 р., 10:00 – 12:00

Де? Он-лайн (платформа ZOOM)

Реєстрація - за посиланням. Європейського простору вищої освіти.

Детальніше...
 
Х Міжнародна науково-практична конференція «Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу. Оцінювання якості: підходи та інструменти» (10.11.21) – матеріали

Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Інститутом вищої освіти НАПН та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка 10 листопада 2021 р. провели X Міжнародну науково-практичну конференцію «ЄВРОПЕЙСЬКА ІНТЕГРАЦІЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ В КОНТЕКСТІ БОЛОНСЬКОГО ПРОЦЕСУ. Оцінювання якості: підходи та інструменти». Захід відбувся за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури, а також Міністерства освіти і науки України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Британської ради в Україні, Спілки ректорів закладів вищої освіти України. Конференція була присвячена проблемам забезпечення та удосконалення якості вищої освіти, сучасним підходам та інструментам оцінювання й вимірювання якості діяльності закладів вищої освіти у світлі тенденцій та пріоритетів розвитку Європейського простору вищої освіти.

Детальніше...
 
Реалізація ініціативи Європейської комісії «Європейський зелений курс» (28.10.2021)

28 жовтня 2021 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні долучився до реалізації ініціативи Європейської комісії «Європейський зелений курс» – проведення Всеукраїнської конференції з проблем вищої освіти з міжнародною участю «Екологічно орієнтована вища освіта. Методологія та практика – 2021».

Детальніше...
 


Сторінка 8 з 147

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home