Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Участь у засіданні Секторальної робочої групи з питань освіти і науки МОН України (29.01.2021, on-line)

29 січня 2021 року представниками НЕО в Україні узято участь у засіданні Секторальної робочої групи з питань освіти і науки МОН України у підгрупах «Вища освіта та освіта дорослих» та «Професійна (професійно-технічна) освіта»). До складу обох підгруп увійшла представник НЕО в Україні Жанна ТАЛАНОВА.

Детальніше...
 
Участь у заході в межах проєкту Жан Моне “Демократична децентралізація як європейський досвід публічного управління” (29.01.2021, on-line)

29 січня 2021 року узято участь у заході «Учнівське самоврядування. Як створити успішний проєкт».

Детальніше...
 
Участь у EACEA Grantholders meeting (25-29.01.2021, on-line)

25-29 січня 2021 р. відбулась зустріч представників команд-переможців конкурсу Програми Еразмус+ КА2: Розвиток потенціалу вищої освіти (CBHE) з країн-членів і партнерів Програми з координаторами проектів від Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА), представниками Генеральних Директоратів ЄС, Представництв ЄС в країнах-партнерах, Національних Еразмус+ офісів і Національних агентств Еразмус+.

Детальніше...
 


Сторінка 8 з 122

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home