Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Участь у зустрічі Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з Латвійським Академічним інформаційним центром (15.10.2020, on-line)

15 жовтня 2020 року відбулась он-лайн зустріч Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з Латвійським Академічним інформаційним центром (AIC), одним з підрозділів якого є Агентство з якості вищої освіти (AIKA).

Детальніше...
 
РОЗПОЧАТО опитування щодо впливу пандемії COVID-19 на міжнародну кредитну мобільність Еразмус+ та ПРОДОВЖЕНО опитування щодо загального стану реалізації мобільності Еразмус+ українськими ЗВО

До уваги українських ЗВО, працівників та студентів!

Розпочато опитування щодо впливу пандемії COVID-19 на впровадження проєктів з міжнародної кредитної мобільності Еразмус+ та продовжено опитування щодо загального стану реалізації мобільності Еразмус+ українськими ЗВО.

Детальніше...
 
Святкуємо #ErasmusDays 2020 разом!

Шановна спільното Еразмус+!

Запрошуємо Вас приєднатись до масштабного флешмобу святкування Програми Еразмус+ у 2020 році!

Що для цього потрібно? Організуйте заходи присвячені Програмі ЄС Еразмус+ з 15-17 жовтня 2020 р. та додайте свій івент на карту світу в рамках флешмобу #ErasmusDays!

Детальніше...
 


Сторінка 8 з 113

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home