Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Знайомтесь: проєкт ЄС Еразмус+ QUAERE «Система забезпечення якості в Україні: розвиток на основі ENQA стандартів і рекомендацій» / «Quality Assurance system in Ukraine: development on the base of ENQA standards and guidelines»

Акронім проєкту: QUAERE

Цільова група проєкту: представники закладів вищої освіти України.

Координатор проєкту: Wroclaw University of Technology, Poland.

Мета проєкту: впровадження у простір вищої освіти України успішних практик забезпечення якості в закладах вищої освіти, заснованих на стандартах ENQA.

Детальніше...
 
Круглий стіл «Європа – вчора, сьогодні, завтра. Виклики пандемії Covid-19» (19.05.2020, on-line, Харків)

19 травня 2020 р. за ініціативи Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця спільно з Інформаційним Центром Європейского Союзу в ХНЕУ ім. С. Кузнеця за участі Національного Еразмус+ офісу в Україні проведено круглий стіл «Європа – вчора, сьогодні, завтра. Виклики пандемії Covid-19» (у форматі ZOOM-конференції).

Детальніше...
 
Знайомтесь: проєкт ЄС Еразмус+ ECOIMPACT «Адаптивне навчальне середовище для забезпечення компетентностей в галузі впливу місцевих погодних умов, якості повітря та клімату на економіку та соціум»

Акронім проєкту: ECOIMPACT

Назва проєкту: «Адаптивне навчальне середовище для забезпечення компетентностей в галузі впливу місцевих погодних умов, якості повітря та клімату на економіку та соціум» / «Аdaptive learning environment for competence in economic and societal impacts of local weather, air quality and climate».

Цільова група проєкту: студенти, фахівці у галузі гідрометеорології, менеджери на метеозалежних підприємствах і в державних установах.

Координатор проєкту: University of Helsinki, Finland.

Мета проєкту: розвиток можливостей університетів для покращення освіченості суспільства щодо впливу місцевої погоди, якості повітря та зміни клімату на сучасне життя на шляху до більш стійкого соціально-економічного розвитку.

Детальніше...
 


Сторінка 8 з 99

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home