Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Забезпечення якості вищої освіти у країнах ЄС» (15.04.2020, on-line)

15 квітня 2020 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Забезпечення якості вищої освіти у країнах Європейського Союзу» за підсумками реалізації Модулю «Якість вищої освіти та експертний супровід її забезпечення:рух України до Європейського Союзу» програми «Еразмус+: Жан Моне».

Детальніше...
 
Скайп-зустріч в рамках проєкту Erasmus+ Ag-Lab (09.04.2020, on-line)

9 квітня 2020 року відбулась робоча скайп-зустріч в рамках проєкту Erasmus+ Ag-Lab «Поліпшення навичок спеціалістів з лабораторної практики у фахівців агро-продовольчого сектору Східної Європи».

У заході узяли участь виконавці проєкту Erasmus+ Ag-Lab з ЗВО Словенії, Франції, Італії, Польщі, Молдови, Грузії та України.

Детальніше...
 
Круглий стіл щодо обговорення освітньо-професійної програми «Інформаційні управляючі системи і технології (за галузями)» (09.04.2020, on-line)

9 квітня 2020 року відбувся круглий стіл щодо обговорення освітньо-професійної програми «Інформаційні управляючі системи і технології (за галузями)» в рамках проведення засідання кафедри інтелектуальних управляючих та обчислювальних систем за участю стейкхолдерів.

Захід організовано Навчально-науковим інститутом інформаційних технологій Університету Державної Фіскальної Служби України.

Детальніше...
 


Сторінка 8 з 92

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home