Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Матеріали кластерного семінару для переможців конкурсу проєктів із розвитку потенціалу вищої освіти Еразмус+ «Як успішно впроваджувати проєкт та управляти коштами гранту» (06.11.2019, м. Київ)

6 листопада 2019 р. в рамках Міжнародного інформаційного тижня Програми ЄС Еразмус+ відбувся кластерний семінар для переможців конкурсу проєктів із розвитку потенціалу вищої освіти Еразмус+ «Як успішно впроваджувати проєкт та управляти коштами гранту».
Детальніше...
 
Матеріали Дня міжнародної мобільності для організацій Програми Еразмус+ (05.11.2019, м. Київ)

5 листопада 2019 р. в рамках Міжнародного інформаційного тижня Програми ЄС Еразмус+ відбувся День міжнародної мобільності для організацій.

Детальніше...
 
Матеріали заходу «Міжнародний інформаційний день програми Еразмус+ в Україні – конкурс 2020 р.» (04.11.2019, м. Київ)


4 листопада 2019 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні за підтримки Київського національного університету імені Тараса Шевченка в рамках Міжнародного Інформаційного Тижня Програми Еразмус+ В Україні провели Міжнародний інформаційний день програми Еразмус+ в Україні – конкурс 2020 р.

Детальніше...
 


Сторінка 7 з 81

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home