Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Запрошуємо до участі у круглому столі «Європейські студії в умовах війни: український вимір» (25.05.2022, онлайн)

Українська Асоціація Викладачів та Дослідників Європейської Інтеграції запрошує викладачів, науковців та всіх охочих на круглий стіл «Європейські студії в умовах війни: український вимір».

Детальніше...
 
Міжнародна науково-практична конференція «В ПОДОЛАННІ СОЦІАЛЬНИХ ТА КУЛЬТУРНИХ ВИКЛИКІВ: ЄВРОПА РАЗОМ З УКРАЇНОЮ» (18-19.05.2022, онлайн)

Що? Міжнародна науково-практична конференція «В ПОДОЛАННІ СОЦІАЛЬНИХ ТА КУЛЬТУРНИХ ВИКЛИКІВ: ЄВРОПА РАЗОМ З УКРАЇНОЮ»

Коли? 18-19 травня 2022 року

Де? Онлайн

Реєстрація - за посиланням.

Детальніше...
 
Флешмоб #ErasmusPlus35yearsUkraine в межах Днів Європи 2022 в Україні (9.05.2022)

9 травня 2022 р. було проведено Всеукраїнський флешмоб #ErasmusPlus35yearsUkraine в межах Днів Європи в Україні. Організаторами ініціативи виступили Національний Еразмус+ офіс в Україні (проєкт ЄС) спільно з Erasmus Student Network – Kyiv (ESN-Kyiv) за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Міністерства освіти і науки України, ENIC/NARIC в Україні, Українського державного центру міжнародної освіти, Інформаційного центру Еразмус+ Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні, eTwinning Plus в Україні, ErasmusMundus Association (EMA Ukraine).

Детальніше...
 


Сторінка 7 з 167

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home