Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Зустріч в рамках проєкту Еразмус+ CBHE MultiEd (23.07.2020, on-line)

23 липня 2020 року відбулася он-лайн зустріч в рамках проєкту Еразмус+ CBHE MultiEd «Розвиток потенціалу підготовки учителів іноземної мови на шляху України до впровадження багатомовної освіти та європейської інтеграції».

Детальніше...
 
Онлайн зустріч з переможцями Еразмус Мундус 2020-2022 (21.07.2020)

21 липня 2020 р. Представництво Європейського Союзу в Україні спільно з Національним Еразмус+ офісом в Україні та Асоціацією випускників Еразмус Мундус (ЕМА) провели онлайн зустріч з цьогорічними переможцями спільних магістерських програм Еразмус Мундус.

Детальніше...
 
Зустріч в рамках проєкту Еразмус+ CBHE проєкту UKROTHE (20.07.2020, он-лайн)

20 липня 2020 року відбулася он-лайн зустріч в рамках проєкту Еразмус+ CBHE UKROTHE «Розвиток освітньої програмиз ерготерапії в Україні», участь у якій узяли представники проєктних команд з Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Хмельницького національного університету, Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту, Реабілітаційного центру «Модричі» та Доброчинної фундації «Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ».

Детальніше...
 


Сторінка 6 з 106

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home