Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Інфосесія "Capacity building in the field of Vocational Education and Training (VET)" (08.12.21 р., он-лайн)

Запрошуємо Вас приєднатись до Інформаційної сесії Еразмус+ "Capacity building in the field of Vocational Education and Training (VET)", яка відбудеться 8 грудня 2021 р. у форматі он-лайн. Під час сесії Ви дізнаєтесь детальніше про можливості напряму та умови наступного конкурсу. Всі учасники матимуть можливість задати свої запитання через е-пошту.

Детальніше...
 
Інфосесія "Erasmus+ Virtual Exchanges Funding Opportunities" (30.11.21 р., он-лайн)

Запрошуємо Вас приєднатись до Інформаційної сесії Еразмус+ "Erasmus+ Virtual Exchanges Funding Opportunities", яка відбудеться 30 листопада 2021 р. у форматі он-лайн. Під час сесії Ви дізнаєтесь детальніше про можливості напряму та умови наступного конкурсу. Всі учасники матимуть можливість задати свої запитання в прямому ефірі в онлайн-інструменті Slido (пароль Infodayeve).

Детальніше...
 
Всеукраїнський тиждень професійної освіти (22-26.11.2021)

22-26 листопада 2021 року Міністерством освіти і науки спільно з роботодавцями, міжнародними партнерами та регіональними представниками організовано Всеукраїнський тиждень професійної освіти.

Відеозаписи 5 заходів тижня можна переглянути на сторінках МОН у Facebook та YouTube.

Програма тижня - за посиланням.

Детальніше...
 


Сторінка 6 з 147

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home