Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Матеріали Дня Жан Моне (08.11.2019, м. Київ)

8 листопада 2019 р. в рамках Міжнародного інформаційного тижня Програми ЄС Еразмус+ відбувся День Жан Моне, який складався з двох частин: Частина 1. Як успішно впроваджувати проєкт Жан Моне (для проектів-переможців). Частина 2. Як подати заявку на конкурс Жан Моне 2020 р. (для потенційних партнерів).
Детальніше...
 
Матеріали VIII Міжнародної науково-практична конференція «Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу: студентоцентроване навчання, викладання та оцінювання як частина системи забезпечення якості вищої освіти» (07.11.2019)

7 листопада 2019 р. у м. Київ відбулася VIII Міжнародна науково-практична конференція «Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу».
Детальніше...
 
Матеріали заходу Дня індивідуальних можливостей Еразмус+ для студентів, випускників, працівників ЗВО (06.11.2019, м. Київ)

6 листопада 2019 р. в рамках Міжнародного інформаційного тижня Програми ЄС Еразмус+ відбувся День індивідуальних можливостей Еразмус+ для студентів, випускників, працівників ЗВО.
Детальніше...
 


Сторінка 6 з 81

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home