Payday loans
slide show
Institute for Leadership,
Innovations
and Development
Координаційна зустріч представників Національних Еразмус+ офісів та Національних агентств Еразмус+ (10-12.10.18, м. Брюссель)


43878294 973067806196784 1652283217375395840 o

10-12 жовтня 2018 р. (м. Брюссель, Бельгія) відбулась зустріч представників Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА), представниками Генеральних Директоратів ЄС, Представництв ЄС в країнах-партнерах, Національних Еразмус+ офісів та Національних агентств Еразмус+.

зустріч команд складалася з двох частин:
10-11жовтня - внутрішня робота Еразмус+ офісів та команди ЕАСЕА щодо розвитку потенціалу команд, звітування щодо результатів за попередні роки, а також презентацію кращого досвіду за різними напрямками роботи в Програмі.
12 жовтня - зустріч Національних Еразмус+ офісів та Національних агентств Еразмус+. Головна мета заходу полягала в презентації нових деталей участі країн та організацій у конкурсах 20198 року; презентації статистичних даних результатів конкурсу 2018 року; нововедення у можливості у сфері молоді - European Solidarity Corps.

Read more...
 
Скайп-презентація Програми ЄС Еразмус+ у рамках тренінгу-семінару «Вікенд можливостей» (07.10.18, Київ-Одеса)

7 жовтня 2018 р. здійснено скайп-презентацію «Можливості впровадження інструменту інтернаціоналізації вищої освіти в межах проектів міжнародної співпраці програми Еразмус+» у рамках тренінгу-семінару «Вікенд можливостей» (сесія «Грантові можливості для переміщених ВНЗ, наукових установ, вчених\викладачів»).

Координатор НЕО в Україні Світлана ШИТІКОВА презентувала можливості в межах програми ЄС Еразмус+: міжнародна кредитна мобільність, проекти співпраці – розвиток потенціалу у сфері вищої освіти та у сфері розвитку молодіжної політики, проекти Жанна Моне – дослідження, викладання та обмін знаннями з Європейських студій. У заході узяли участь більше 30 представників ЗВО з регіонів.

 
Еразмус+ в стінах Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського (4.10.18, м. Київ)


20181004 foto erasmus 10

У рамках презентації в НМАУ ім. П.І. Чайковського програми ЄС «Еразмус+» 4 жовтня 201 8 р. відбулася зустріч студентів і викладачів з ректором Вищої консерваторії м. Віго (Іспанія) Естебаном ВАЛЬВЕРДЕ КОРРАЛЄСОМ та координатором Національного Еразмус+ офісу в Україні (Проект ЄС) Світланою ШИТІКОВОЮ. Захід мав на меті презентувати Програму Європейського Союзу Еразмус+, зокрема індивідуальні можливості для студентів викладачів, а також провести зустріч з ректором Вищої консерваторії м. Віго (Іспанія), що став першим університетом для обміну.

Пілотним проектом програми для НМАУ є надання їй гранту Еразмус+, котрий здобула для неї Вища консерваторія м. Віго. Відтак чотири студенти нашої Академії будуть навчатись у другому семестрі в іспанській консерваторії. Перед початком зустрічі в.о. ректора НМАУ Анатолій Бровій та Естебан Вальверде Корралєс обмінялися нотами, дисками та книгами. Для студентів академії відбувся майстер-клас Естебана Вальверде Корралєса зі студентами кафедри дерев’яних духових інструментів, адже роботу ректора він поєднує з викладацькою та концертною діяльністю як кларнетист.

Read more...
 


Page 6 of 71

NEO in Ukraine

160x49

 

ILID Projects

project

ILID

ILIDlogo-w165

Institute for Leadership, Innovations and Development

Mision / Vision

"Genius Temporis"

MISSION – To strengthen professional and organizational leadership and development of governance, management and education by implementation of innovations.

VISION – «ILID» – leader in implementation of innovations for professional and organizational development of governance, management and education.

ILID focus: educational and transformational leadership, open and inclusive education, good governance.

growth-arrow

Through LEARNING to INNOVATIONS,
through INNOVATIONS to DEVELOPMENT,
through DEVELOPMENT to LEADERSHIP!

 

Home