Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Facebook-вебінар на тему «Національна команда експертів з реформування вищої освіти Еразмус+: нові знання та можливості у модернізації освітніх програм закладу вищої освіти» (23.04.20 р.)

23 квітня 2020 р. команда Національного Еразмус+ офісу в України провели Facebook-вебінар на тему «Національна команда експертів з реформування вищої освіти Еразмус+: нові знання та можливості у модернізації освітніх програм закладу вищої освіти». Відео-трансляцію переглянуло понад 1300 учасників.

Детальніше...
 
Запрошуємо долучитись до серії вебінарів «Transition from face-to-face teaching to online education» (27.04 / 04.05 / 07.05.2020)

Шановна спільното Еразмус+!

Запрошуємо долучитися до серії вебінарів, присвячених переходу від традиційного аудиторного формату навчання до онлайн-освіти, організованих Hellenic Mediterranean University (Crete).

Детальніше...
 
Запрошуємо долучитись до Facebook-вебінару на тему «Національна команда експертів з реформування вищої освіти Еразмус+: нові знання та можливості у модернізації освітніх програм закладу вищої освіти»

Шановна спільнота Еразмус+!

Запрошуємо Вас долучитись до наступного Facebook-вебінару від команди Національного Еразмус+ офісу на тему «Національна команда експертів з реформування вищої освіти Еразмус+: нові знання та можливості у модернізації освітніх програм закладу вищої освіти».

Детальніше...
 


Сторінка 6 з 92

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home