Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
5th Eastern Partnership Youth Forum (23-24.11.2021, он-лайн)

23-24 листопада 2021 р. було проведено V Міжнароднй Молодіжний Форум Східного партнерства. Захід було організовано з метою об'єднати понад 250 учасників (молодь, молодіжних працівників та політиків) обговорити ключові досягнення, виклики та можливості для участі молоді в контексті пріоритетів ініціативи «Східне партнерство» на період після 2020 року.

Детальніше...
 
Запрошуємо до участі у Стратегічній сесії-виставці «Педагогічна та управлінська досконалість у професійній та фаховій передвищій освіті України: партнерство та європейські стандарти» (29.11.2021)

Що? Стратегічна сесія-виставка «Педагогічна та управлінська досконалість у професійній та фаховій передвищій освіті України: партнерство та європейські стандарти»

Коли? 29 листопада 2021 року, 10.00

Де? off-line та on-line за допомогою сервісу Google Meet

Реєстрація - за посиланням.

Детальніше...
 
Інфосесія "Capacity Building in Higher Education - Erasmus+" (02.12.21 р., он-лайн)

Запрошуємо Вас приєднатись до Інформаційної сесії Еразмус+ "Capacity Building in Higher Education - Erasmus+", яка відбудеться 2 грудня 2021 р. у форматі он-лайн. Під час сесії Ви дізнаєтесь детальніше про можливості напряму та умови наступного конкурсу. Всі учасники матимуть можливість задати свої запитання через е-пошту.

Детальніше...
 


Сторінка 5 з 147

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home