Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
EACEA координаційна зустріч з НЕО (13.07.2020, он-лайн)

13 липня 2020 року відбулась он-лайн зустріч Національних Еразмус+ офісів.

Обговорено діяльність НЕО на 2021 рік, дослідження SPHERE щодо впливу структурних проєктів розвитку потенціалу вищої освіти, оновлення регіональних досліджень та розроблення національних досліджень щодо впливу проєктів Програми Еразмус+, а також проведення регіональних кластерних зустрічей, моніторингових візитів та участь EACEA у заходах.

 
Участь у Фокус групі щодо впливу Програми ЄС Еразмус+ 2014-2020 рр. (10.07.2020, Київ-Брюссель, онлайн)

10 липня 2020 року відбулося національне опитування та інтерв’ю у форматі фокус-групи у рамках ініціативи Європейської Комісії з проведення дослідження щодо впливу Програми ЄС ЕРАЗМУС+ з акцентом на структурні проєкти з розвитку потенціалу вищої освіти в країнах – партнерах ЄС.

Результати дослідження будуть враховані при розробленні нової Програми на наступний семирічний цикл (2021-2028 рр.).

Учасниками заходу стали 14 представників проєктних груп та стейкхолдерів, МОН України, НЕО в Україні.

Детальніше...
 
До уваги виконавців проєктів Жан Моне програми ЄС Еразмус+! Звітність за проєктами Жан Моне 2020 – доступ до матеріалів EACEA відкрито!

Нагадуємо командам проєктів Жан Моне, що реалізуються в Україні, щодо підготовки та вчасного подання звітів до Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) відповідно до зобов’язань проєктів та вимог програми ЄС Еразмус+.

Детальніше...
 


Сторінка 5 з 103

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home