Payday loans
slide show
Інститут Лідерства,
Інновацій
та Розвитку
Скайп-консультації щодо реалізації проєкту розвитку потенціалу вищої освіти "OPTIMA" (14.08.2020, он-лайн)

14 серпня 2020 року узято участь у скайп-консультаціях щодо реалізації проєкту розвитку потенціалу вищої освіти “Open Practices, Transparency and Integrity for Modern Academia (OPTIMA)”.

Детальніше...
 
Зустріч НЕО в Україні з представниками Міністерства освіти і науки України (12.08.20)

12 серпня 2020 р. Міністерство освіти і науки Україні ініціювало зустріч з командою проєкту ЄС «Мережа національних офісів Програми Еразмус+ та національних команд експертів з реформування вищої освіти».

Детальніше...
 
Зустріч в рамках проєкту Еразмус+ CBHE UKROTHE (24.07.2020, on-line)

24 липня 2020 року відбулася он-лайн зустріч в рамках проєкту Еразмус+ CBHE UKROTHE «Розвиток освітньої програми з ерготерапії в Україні», участь у якій узяли 12 представників проєктних команд з Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Хмельницького національного університету, Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту.

Детальніше...
 


Сторінка 5 з 106

ІЛІР

ILIDlogo-w165

Інститут Лідерства, Інновацій та Розвитку

Місія / Візія

"Genius Temporis"

МІСІЯ – Сприяння професійному та організаційному лідерству і розвитку сфер врядування, менеджменту та освіти шляхом запровадження інновацій.

ВІЗІЯ – «IЛІР» – лідер у сфері запровадження інновацій задля професійного та організаційного розвитку врядування, менеджменту та освіти.

growth-arrow

Через НАВЧАННЯ до ІННОВАЦІЙ,
через ІННОВАЦІЇ до РОЗВИТКУ,
через РОЗВИТОК до ЛІДЕРСТВА!

Home